Rada StarTerra jest zadowolona, że w tak krótkim czasie udało się osiągnąć takie kamienie milowe. Wszystko to dzięki Waszemu zaangażowaniu i wysiłkom, szerzeniu świadomości, rekrutowaniu nowych członków i przyłączaniu się do każdej misji IDO. Nasz sojusz członków dołączających do każdej frakcji rozrósł się wykładniczo. Jeśli jeszcze nie dołączyłeś do jednej z naszych IDO, pomyśl tylko jak wyglądałoby Twoje doświadczenie gdybyś był członkiem największego sojuszu we wszechświecie. Podróżować jako żołnierz StarTerra w niebezpiecznych misjach, szukając nowych możliwości budowania bogactwa poprzez zdobywanie nowych klejnotów. Dołącz do naszej ciągle rosnącej StarTerra już teraz i przygotuj się na nadchodzące podróże!

Po osiągnięciu 100 000 obserwujących na Twitterze, chcieliśmy bardzo podziękować naszej społeczności oraz zespołowi StarTerra, za pomoc w osiągnięciu tego wyniku! To ważne dla nas, aby kontynuować dostarczanie efektywnego i funkcjonalnego Launchpada, jednak bez fundamentalnego kręgosłupa wspaniałej społeczności, która stoi za nami, to nic nie znaczy. Dlatego też jesteśmy bardzo wdzięczni, że każdy z Was jest z nami podczas naszej kosmicznej podróży i mamy nadzieję, że to dopiero początek dla nas i dla Was!

Aby osiągnąć ten kamień milowy, nie mieliśmy innego wyjścia, jak tylko ciągle organizować nowe IDO, dostarczać nowe funkcje platformy, treści, etc. i jesteśmy temu całkowicie oddani. Wiele jednak już się wydarzyło w ciągu naszego stosunkowo krótkiego życia, więc postanowiliśmy zrobić podsumowanie tego co osiągnęliśmy w tak krótkim czasie.

W momencie pisania tego artykułu, jesteśmy w trakcie naszego ósmego IDO w tym roku. W tym czasie oficjalnie zebraliśmy ponad 9 000 000 UST, przy czym rzeczywista liczba jest znacznie wyższa, ponieważ jest to tylko zamierzona zbiórka na platformie.

Jeśli chodzi o naszego ostatnie IDO, SolChicks pobiło rekord największej liczby uczestników, osiągając liczbę 6085 uczestników. To po prostu zdumiewająca liczba zaangażowanych osób. Nie jest to jednak zaskakujące, jeśli weźmiemy pod uwagę, że mamy ponad 20 000 członków z zakończonym procesem KYC. Łączne zaangażowanie we wszystkie IDO do tej pory, to 35 000 uczestników.

Długoterminowa inwestycja

Jeśli chodzi o gamifikację, przy tak dużym zaangażowaniu społeczności pomyśleliśmy, że najlepiej będzie odwdzięczyć się za to, wykorzystując nasze funkcje, które aktywnie wprowadzamy, a mianowicie nasz program Play2Earn, w którym rozdajeliśmy w sumie 73 500 UST uczestnikom, tylko za wzięcie udziału w IDO. Jednak to nie jedyna funkcja, którą obiecaliśmy i zgodnie z obietnicą dostarczyliśmy. Niedawno przeprowadziliśmy nasze pierwsze głosowanie governance, dla stakerów STT. Głosowanie dotyczyło spalenia 6,5 miliona tokenów team & advisory na stałe. Ponieważ głosowanie to spotkało się z jednogłośną decyzją o spaleniu tokenów, dokładnie to zrobiliśmy. W najbliższych dniach i tygodniach będziemy wprowadzać kolejne propozycje dotyczące rozwoju i zarządzania projektem.

Burn Baby Burn

Jednakże, spalenie tokenów StarTerra Governance nie jest jedynym, które do tej pory miało miejsce! Ponieważ staramy się utrzymać wartość naszych tokenów na konkurencyjnym poziomie, spaliliśmy w sumie 291 315 tokenów. Wkrótce spalimy 5.000.000 tokenów Team oraz 1.500.000 tokenów Advisory, zgodnie z życzeniem decydujących w głosowaniu.

Podejmując tak poważne decyzje, chcemy, aby społeczność była świadoma, że słuchamy każdego uczestnika projektu w równym stopniu. Głosy te bierzemy pod uwagę, gdy podejmujemy decyzję dotyczące przyszłości StarTerra.

W związku z tym, oto kilka dodatkowych funkcji i systemów, które wprowadziliśmy do tej pory, a które są warte podsumowania:

  • Od czasu naszego pierwszego IDO, rozdawaliśmy airdropy prawie każdego tokenu wprowadzonego na naszą platformę dla naszych lojalnych STT stakerów. Mamy zamiar kontynuować ten proces, ale z większymi nagrodami dla tych, którzy stakują przez dłuższy okres czasu. Jest to ukłon, w stronę lojalnych stakerów.
  • Wprowadziliśmy błyskawiczną migrację pomiędzy naszymi frakcjami, aby dać graczom swobodę i dostępność, aby na bieżąco decydowali do jakiej frakcji chcą należeć.
  • Mamy nawet pierwszy cross-chain IDO. Jest nim SolChicks opracowany na blockchain Solana a launchem na naszej platformie Terra.
  • Jako kolejny dodatek do gamifikowanych właściwości naszej platformy w celu poprawy doświadczenia użytkownika, wprowadziliśmy również szwadrony dla uczestników poziomu Rekrut, z niewystarczającym kapitałem, aby zakwalifikować się do frakcji, pozwalając nawet użytkownikom z mniejszymi aktywami nadal otrzymywać szansę na zdobycie przydziału w podobny sposób, jak otrzymałby członek frakcji.

Jednakże, możemy zapewnić, że IDO SolChicks jest pierwszym, ale nie ostatnim maszym partnerstwem cross-chain. Z zamiarem dostarczenia Wam najbardziej renomowanych projektów z każdego możliwego blockchaina, mamy wiele ekscytujących projektów w naszym harmonogramie. Nie możemy się doczekać, aby je Wam zdradzić. 

Najbardziej widoczną zmianą będzie nasza platforma V2 oferująca nowe funkcje, takie jak zwiększone kwoty airdropów STT stakerów z dłuższym stażem, rozwój w naszym UI w celu ułatwienia interakcji i wiele więcej.

To powiedziawszy, zamierzamy nie tylko ulepszyć launchpad, ale także sprawić, by nasza platforma stała się bardziej doświadczeniem samym w sobie: NFT z narzędziami, które będą używane jako Avatary; Multi-Planetarny Farming, gdzie będziemy dostarczać tokeny z już wydanych projektów do naszych STT stakerów; serwery Discord integrujące Frakcje, które tworzą bardziej zżytą społeczność i dostarczają obietnicę strategii mastermindingu dla uczestników, aby pomóc ich frakcjom wygrać większe alokacje wraz z kilkoma niezapowiedzianymi bonusami!

Nowe kanały mediów społecznościowych

Jako szybki dodatek, chcielibyśmy również wspomnieć, że wkrótce pojawi się nowy dashboard vesting dla Twoich tokenów, aby stworzyć bardziej usprawnione doświadczenie, gdzie wszyscy uczestnicy będą mieli aktualizacje projektu na wyciągnięcie ręki!

Mamy przed sobą wielkie plany, i jesteśmy pewni, że nie chcecie niczego przegapić. Dlatego wprowadziliśmy dwa nowe kanały kontaktu, poprzez dodatkowe media społecznościowe. Media te będą wykorzystywane do pogłębienia kontaktu, poprzez organizowanie AMA, udostępnianie nowych wiadomości, czy grafik.

Po pierwsze stworzyliśmy i zaczęliśmy używać konta na Instagramie, którego celem jest dostarczanie grafik, konkursów i innych społecznościowych aktywności. Znajdź nas na Instagramie tutaj:

https://www.instagram.com/starterra.io/

Po drugie, wprowadzamy StarTerra TV na YouTube, aby dostarczać dodatkowe treści, takie jak wywiady, AMA i ekskluzywne filmy oraz zwiastuny dla naszej platformy. Upewnij się, że nas subskrybujesz na:

https://www.youtube.com/channel/UCK5vcc1zBCAwn_XzIWHqdUw

Sprawdźcie też niesamowity trailer tego, co mamy w zanadrzu odnośnie uniwersum StarTerra: https://youtu.be/c_BCbgjlsTA

Zdecydowanie pracowity rok minął, ale jeszcze więcej przed nami. Wszystko to co Wam przedstawiliśmy, to tylko zarys tego, co zaplanowaliśmy dla Was. Z tak wieloma ogłoszeniami nie jest zaskakujące, że nie możemy zmieścić tego wszystkiego w jednym poście, więc kto wie co jeszcze mamy w planach.

To the riches of STT and the Possibilities. Beyond today!

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl