Rozgłos StarTerry dzięki wszystkim udanym odkryciom, ratunkom i partnerstwom rozprzestrzenia się jak pożar w całym wszechświecie i w prawie każdym możliwym wymiarze.

Twoje klejnoty są cenne, wysoko cenione przez wszystkich, a mogą zarobić dla Ciebie jeszcze więcej.

Rada StarTerry zawarła kolejny sojusz dla dobra lojalnych, którzy złożyli przysięgę StarTerrze. Kaizenowie są tak inteligentną i zaawansowaną cywilizacją, że będą chronić waszych klejnotów, jednocześnie nagradzając was swoim własnym rodzimym klejnotem. Atrakcyjna ochrona, którą oferuje StarTerra, w zamian za korzystanie z usług naszej społeczności wojowników w celu zdobycia kolejnego klejnotu, była katalizatorem dla tej wiadomości!

Kaizen IDO

Po ogłoszeniu dwóch zupełnie nowych partnerstw z kolejnymi w drodze, jesteśmy podekscytowani mogąc przedstawić Wam nasze następne IDO – Kaizen Finance. Kaizen to zupełnie nowa platforma do zarządzania tokenami, która eliminuje wiele problemów i luk DeFi, które zakłócają uruchamianie tokenów i harmonogramy nabywania uprawnień. Zapewnienie najlepszych rozwiązań w zakresie cyberbezpieczeństwa pozwala projektom mniej martwić się o boty snajperskie podczas THE a także innych wydarzeń związanych z płynnością. Co więcej, pozwalają one na wykorzystanie wartości Twoich zablokowanych tokenów za pomocą ich systemu zabezpieczeń i DEX, gdzie rynek o obecnie zablokowanej wartości ponad 200 mld USD zostanie otwarty, abyś mógł z niego skorzystać.

Jakie jest rozwiązanie Kaizen dla projektów wykorzystujących ich platformę „Token Lifecycle Management”?

  • Tworzenie tokenów projektowych, które mogą być notowane i przenoszone do dowolnego łańcucha (w tym Terra), niezależnie od sieci.
  • Tworzenie wbudowanych harmonogramów nabywania uprawnień w celu bezpiecznej i efektywnej dystrybucji tokenów wśród inwestorów.
  • Możliwość ubiegania się o zautomatyzowane kontrakty audytowe przez wiodących audytorów smartkontraktów.
  • Zarządzanie Ceną Tokenów, przy jednoczesnym budowaniu relacji inwestorskich projektu na kDEX.
  • Pozyskiwanie środków na Kaizen i zastosowanie IDO na dowolnym Launchpadzie (w tym StarTerra).
  • Rozwiązania cyberbezpieczeństwa w celu ochrony Twojego tokena.

Dodatkowo Kaizen odblokowuje rynek niewykorzystany tokenów nabywanych, z otwartą zdecentralizowaną giełdą, gdzie każdy może handlować zabezpieczonymi tokenami. Korzystając z ich DEX, odblokujesz dostęp do tokenów nabywanych (przyszłych), zanim staną się one dostępne do handlu jako odblokowane i odebrane tokeny. Pozwala to użytkownikom na wymianę tokenów zabezpieczających na tokeny nabywane po ich odblokowaniu, a także na handel krzyżowy z innymi stablecoinami i handel zabezpieczonymi stablecoinami na ich innowacyjnym rynku wtórnym.

Dzięki nowej koncepcji platformy zespoły programistów zawsze imponują nam swoją kreatywnością i pomysłowością, więc jeśli Ty też tak myślisz i chcesz dowiedzieć się więcej o naszym nadchodzącym projekcie IDO, odwiedź poniższe strony:

Website: https://kaizen.finance/

Medium: https://kaizenfinance.medium.com/

Twitter: https://twitter.com/kaizen_finance

Telegram: https://t.me/KaizenFinance

Whitepaper: https://kaizen.finance/assets/white-papers/The%20Kaizen%20Protocol%20Wite%20paper%20v4%202021.pdf

Strona poświęcona Kaizen wraz ze szczegółami IDO zostanie wkrótce opublikowana, więc warto śledzić nas na Twitterze i Telegramie, aby mieć pewność, że informacje o tym IDO szybko do Ciebie trafią.

źródło: link

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl