Minął dopiero niecały miesiąc od uruchomienia Kado Pay w Stanach Zjednoczonych, a my jesteśmy już gotowi, aby przynieść radość z zakupów za pomocą stablecoinów do kolejnych krajów. Najczęściej zadawane pytanie, które otrzymaliśmy to:

Wen kolejny kraj?

Od teraz, użytkownicy w Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Meksyku mogą przyłączyć się do zabawy!

Będziemy kontynuować niestrudzone prace, dopóki nie będziemy mogli zaoferować usług Kado Pay wszystkim tym, którzy oczekują możliwości wydawania swoich stablecoinów na całym świecie. Wierzymy, że handel i możliwość nieopuszczania świata kryptowalut jest jednym z najważniejszych kroków, jakie nasz ekosystem podejmie w przyszłym roku.

Widzieliśmy, jak użytkownicy kupowali wszystko, od Apple AirPods i Oculus Quests, po markowe ubrania i zabawki dla swoich dzieci na prezenty świąteczne. Rozgrzewa nasze serca widok tak wielu zwolenników kryptowalut, którzy wreszcie mają okazję wydać część swoich ciężko zdobytych zysków. Czasami trzeba nagrodzić siebie i tych, których się kocha. Od teraz, nigdy nie musisz wychodzić poza swój portfel kryptowalutowy. Ta usługa spełniła wiele potrzeb naszych użytkowników; jednak niektórzy wciąż zadają pytanie:

„Wen wyższy dzienny limit wydatków?” 💸📈

Słuchajcie bracia. Świeżo po pełni księżyca, podnosimy dzienny limit wydatków Kado Pay do 1000$. Robimy to specjalnie dla tych z Was, którzy chcą robić większe zakupy. W miarę jak będziemy rozwijać naszą infrastrukturę bankową, będziemy kontynuować #RaiseTheCaps. Jest dla nas niezwykle ważne, abyśmy przede wszystkim zbudowali bezpieczną i trwałą platformę. Gdy przekonamy się, że system skaluje się prawidłowo i przejdzie testy warunków skrajnych, dodamy wyższe limity wydatków.

Od ludzi, dla ludzi

Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowego odzewu społeczności. Zawsze było naszym marzeniem, aby pomóc zwolennikom kryptowalutom zamknąć pętlę pieniędzy i żyć wewnątrz świata kryptowalut na zawsze. Bez Was wszystkich, nie bylibyśmy w stanie tego osiągnąć. Wciąż jesteśmy na tak wczesnym etapie ewolucji platformy Kado, ale wiadomości takie jak ta są dla nas naprawdę warte więcej niż złoto.

Dopiero zaczynamy

Kado Pay powstało z osobistej potrzeby – widząc wyraźne korzyści płynące z Chai, chcieliśmy mieć podobne możliwości. Zrodzeni z konieczności, jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy nadal otwierać drzwi do nowych krajów, nowych stablecoinów, nowych społeczności kryptowalutowych i nie tylko. Jeśli nie jesteśmy jeszcze obecni w Twoim kraju, daj nam znać i mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli Ci służyć. Bądź na bieżąco z kolejnymi iteracjami platformy Kado Pay i integracjami handlowców/protokołów, które zmienią krajobraz handlu kryptowalutami, jaki znamy.

źródło: link

Może Cię zainteresować

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.pl – https://twitter.com/terrainfopl

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram – https://t.me/terrainfopl

Discord – https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl