Zaczynamy…

6 miesięcy temu powiedzieliśmy społeczności Terra, że jeśli raz dokonamy tego skoku, to nie ma potrzeby, aby kiedykolwiek oglądać się za siebie.

Dziś, z wielką radością, przedstawiamy naszą rewolucyjną, zasilaną kryptowalutami platformę e-commerce Kado Pay.

Celem Kado Pay, startującej w sieci Terra, jest uzbrojenie użytkowników kryptowalut w możliwość wydawania stablecoinów na ich ulubione marki i artykuły pierwszej potrzeby. “Żyj w kryptowalutach”. Płać z Kado.

Czy to Twitter, Telegram czy Discord – niewiele z naszych codziennych rytuałów pozostało nietkniętych przez kryptowaluty. Dlatego też uznaliśmy za absolutnie konieczne zbudowanie działającego sposobu na uczestniczenie w handlu elektronicznym bez opuszczania wygód cyfrowego portfela (np. Terra Station).

Możemy inwestować, oszczędzać, farmić itp. za pomocą naszych portfeli kryptowalutowych; a teraz możemy wreszcie kupić dosłownie każdy produkt, którego moglibyśmy potrzebować, za pomocą naszych portfeli kryptowalutowych. Tak, mamy to na myśli. Katalog Kado Pay jest bardzo obszerny. Wszystkie Twoje ulubione marki – Apple, Gucci, Lululemon, Nike, Bose, lista jest długa… Wypróbuj go i daj nam znać, czy jest coś, co chciałbyś, abyśmy dodali.

Mówiąc o „kręceniu”… sprawdź Kado Spinner, aby zdobyć nagrody za codzienne zakupy. Kado Pay będzie nadal rozwijać gamifikowane doświadczenia zakupowe, które budują przyszłość zakupów w Web3.

Nie ma co do tego wątpliwości – mamy obsesję na punkcie doświadczeń klienta. Nie będziesz potrzebował laptopa za każdym razem, gdy będziesz chciał skorzystać z Kado Pay. Rób zakupy prosto z telefonu komórkowego dzięki Terra Station Mobile.

Sprawdź codzienne okazje, najczęściej wyszukiwane przedmioty i zapisz się na listę oczekujących na kartę Kado.

Jest to jeden wielki krok dla Kado w wypełnianiu naszej ostatecznej misji, jaką jest całkowite zamknięcie pętli pieniężnej. Od momentu, w którym zaczęliśmy „żyć w kryptowalutach”, naszym niezachwianym pragnieniem było, aby żyć w kryptowalutach na zawsze. Wiemy, że są miliony ludzi, którzy czują to samo.

Dziś, Kado Pay jest prezentem od naszego zespołu dla społeczności Terra. Przyszłość przyniesie Kado do wszystkich głównych blockchainów i stablecoinów, pozwalając innym społecznościom doświadczyć radości z bezproblemowego kryptowalutowego e-handlu. Wszechświat multichain jest nieunikniony, a my jesteśmy chętni, aby służyć wszystkim zarządcom naszej zdecentralizowanej przyszłości z podstawową usługą wydawania stablecoinów w „prawdziwym świecie”.

Oprócz multichain, jest jeszcze wiele innych rzeczy, którymi jesteśmy podekscytowani w Kado Pay.

Dopiero zaczynamy…

źródło: link

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl