Lunaverse rośnie w siłę

Wizja Lunaverse zaczęła się materializować w lutym 2021 roku, jednak potrzeba było trochę czasu, aby określić, gdzie projekt może dodać największą wartość w ekosystemie Terra i jak ten metaverse będzie angażować społeczność i wyróżniać się w tej przestrzeni.

Po konsultacjach z kluczowymi interesariuszami z Loop Finance, Aerometrex Ltd i TFL, marzenie zespołu o Lunaverse zaczęło powoli stawać się rzeczywistością. Projekt został ogłoszony w październiku, prezentując Lunaverse 1.0 oraz pierwszą iterację litepaper. 

Zespół na samym początku postanowił otworzyć rundę seed tylko dla założycieli protokołu opartego o Terra i członków ich głównego zespołu, a także zaufanych partnerów SkyVision Capital i 0x Ventures. W związku z tym kwota pozyskana w rundzie seed była niewielka i wyniosła 365 000 dolarów.

Lunaverse nabiera kształtów

Film koncepcyjny Lunaverse w San Francisco został bardzo dobrze przyjęty przez społeczność, co pozwoliło w rundzie private przekroczyć zakładany cel 1,875 mln USD w zaledwie 3 dni.

Lunaverse z wielką przyjemnością ogłasza, że zamknięta w grudniu runda inwestycyjna pozwoliła zebrać 5,3 miliona USD. Ze względu na tak dużą kwotę, zespół musiał odmówić wielu zainteresowanym.

W artykule na Medium zespół dziękuje wszystkim członkom społeczności, oraz inwestorom.

Podziękowania dla: Skyvision Capital, Maven Capital, Genblock Capital, StarTerra, Kujira, Kujira Ventures, Pylon Protocol, Everse Capital, Metavest Capital, DWeb3, Angel Protocol, Double Peak, Alpha Citadel, Banter Capital, Exnetwork Capital, Cryptology Asset Group, Contango Digital Assets, Tokennova, 316VC, Enjinstarter, ZBS Capital, M6, RR2 Capital, Skybridge Capital, Aussie Capital, Vespertine Capital, 6K Starter oraz 0x Ventures.

W Lunaverse sprawy toczą się szybko.

Niedawno zaktualizowano litepaper, zawartość strony internetowej, pokazano koncepcyjne wideo z Las Vegas, a także udostępniono Lunaverse 1.1, gdzie możesz odkrywać Lunaverse San Francisco i planować przejęcie swojego imperium nieruchomości. Pierwszy etap wydania NFT z San Francisco jest już bliski, więc obserwuj media społecznościowe projektu, aby mieć szansę dostania się na whitelistę.

Źródło: link

Więcej u Lunaverse przeczytasz w naszym wcześniejszym artykule.

Może Cię zainteresować:

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas oraz StarTerra na Twitterze.

TerraInfo.plhttps://twitter.com/terrainfopl

StarTerra https://twitter.com/StarTerra_io

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram https://t.me/terrainfopl

Discord https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl