Instrukcja krok po kroku, jak stakować ORION-UST i ORION, aby zarobić więcej tokenów $ORION.

Ponieważ ORION jest teraz dostępny na blockchainie Terra – oczywiście dostarczamy również możliwość stakowania ORION oraz ORION-UST również na Terra.

Dla bezpieczeństwa – to jest jedyny adres kontraktu Terra dla tokenu ORION: terra1mddcdx0ujx89f38gu7zspk2r2ffdl5enyz2u03

Nasi przyjaciele z Yield Labs stworzyli bardzo szczegółowy i łatwy do naśladowania film instruktażowy o tym, jak stakować ORION-UST na Terra.

Możesz obejrzeć samouczek wideo tutaj lub zapoznać się z instrukcją krok po kroku poniżej:

Instrukcja krok po kroku jak stakować ORION-UST

Jeśli zakupiłeś tokeny Orion na Ethereum lub BSC – możesz połączyć ORION z Terra – zobacz ten przewodnik jak to zrobić: https://orion-money.medium.com/how-to-bridge-orion-tokens-to-terra-from-ethereum-and-bsc-b98a835b92dd

Jak stakować ORION-UST i ORION na Terra

  1. Przejdź do ekranu Terra Staking bezpośrednio przez https://app.orion.money/staking/ lub wejdź na stronę Orion.money i kliknij Launch dApp
  1. Wybierz Terra jako Sieć i wybierz swój portfel Terra w zależności od tego, czy korzystasz z laptopa czy z telefonu komórkowego.

Zobaczysz 2 rodzaje stakowania:

  • $ORION/UST LP staking
  • Stakowanie pojedynczego tokena (Single Asset Staking) $ORION (wkrótce)

Proszę pamiętać, że $ORION/UST LP zawsze będzie miał wyższy APR, ponieważ oprócz nagród za staking ORION będziesz otrzymywał opłaty handlowe z Terraswap, a wkrótce także z Astroport!

Nagrody i opłaty handlowe powinny pokryć wszelkie minusy, ale proszę upewnij się, że rozumiesz również nietrwałą stratę na Terraswap.

  1. Jak stakować $ORION/UST

Kliknij na przycisk Stake, wybierz ilość ORION i odpowiedni UST do powiązania i kliknij na przycisk Add (dodaj). Potwierdź transakcję w swoim rozszerzeniu Terra Station.

Po dodaniu LP przejdziesz do kroku Stake, gdzie LP zostanie automatycznie wypełniony i będziesz musiał tylko nacisnąć Stake i potwierdzić w Terra Station.

Skończyłeś i zaczynasz zarabiać zarówno nagrody za staking w $ORION, jak i opłaty za handel w Terraswap! Możesz odebrać swoje nagrody w $ORION w każdej chwili i możesz również w każdej chwili wycofać i wypłacić swoje $ORION/UST LP.

Jak stakować token ORION w SAS?

Proces stakowania $ORION jest bardzo podobny, ale jeszcze prostszy, ponieważ będzie tylko jeden krok – Stake – a następnie zaczniesz zarabiać nagrody za stakowanie w tokenach ORION.

Proszę pamiętać, że podczas gdy ORION-UST Staking może być dokonany w dowolnym momencie, ORION Unstaking wymaga 7 dni, aby tokeny zostały odblokowane.

Mamy nadzieję, że teraz będziesz stakował swoje $ORIONy i zdobywał wspaniałe nagrody!

Nagrania o odbiorze airdropa nagrał również Michał Lewicz.

O Orion Money

Wizją Orion Money jest stanie się międzyłańcuchowym bankiem stablecoinów, zapewniającym bezproblemowe oszczędzanie, pożyczanie i wydawanie stablecoinów. W ramach banku stablecoinów Orion Money mamy zaplanowane trzy główne produkty – Orion Saver, Orion Yield and Insurance oraz Orion Pay. Orion Money w unikalny sposób przynosi użytkownikom wysokie zyski z Terra na protokole Ethereum w łatwych w użyciu zdecentralizowanych aplikacjach.

Oryginalny poradnik znajdziecie tutaj.

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl