Thorstarter przedstawił szczegóły kolejnego IDO. Jak możemy przeczytać w artykule na medium, ten coraz popularniejszy w ekosystemie Terra launchpad nawiązał partnerstwo z polskim projektem Space Cartels. Thorstarter będzie jednym z launchpadów, na którym swoje IDO będzie miał token $SPC.

Początkowo Space Cartels wystartuje na sieci Terra, ale w planach jest ekspansja na kolejne chainy, w tym : Ethereum, Solana i Binance Smart Chain, tak, aby zapewnić maksymalne przejęcie rynku.

O Space Cartels

Jest to projekt, który szczegółowo przedstawiliśmy już w Terrainfo. GameFi i Metaverse to jedne z najszybciej rozwijających się obszarów w przestrzeni kryptowalutowej. I o to właśnie chodzi w Space Cartels.

Space Cartels jest grą przeglądarkową typu Play to Earn (P2E) w metaverse. Gracze będą zarabiać Dark Matter Tokens ($DMT) za wykonanie zadań. Tokeny $DMT mogą być wykorzystane w grze lub sprzedane.

Dlaczego Space Cartels

W większości gier typu „Play2Earn” wartość początkowej inwestycji może spadać – Space Cartels stara się rozwiązać ten problem, wprowadzając jako inwestycję początkową przedmiot zwany Generatorem, którego wartość zawsze wynosi 300 UST. Generator zapewnia graczom 10 ENG (energii), które można wykorzystać do zakupu kilku zadań dziennie. Za wykonanie tych zadań użytkownicy otrzymują tokeny $DMT.

Więcej i Space Cartels możecie przeczytać w naszych poprzednich artykułach.

Token $SPC

Użyteczność tokenów $SPC:

 • będzie potrzebny do wytwarzania NFT w Space Cartels
 • będzie posiadał system zarządzania i stakowania
 • stakując $SPC użytkownicy będą partycypować w zyskach z opłat generowanych przez grę. Na ten cel przeznaczanych będzie aż 25% wszystkich wygenerowanych opłat.
 • $SPC nie będziesz mógł zdobyć w grze

Stakowanie Single Asset Staking (SAS) $SPC będzie podzielone na dwie fazy:

 1. Faza 1: gdy liczba graczy będzie w początkowej fazie wzrostu, nagrody za staking będą wypłacane ze specjalnie przygotowanej puli tokenów $SPC. Natomiast 25% zysku z prowizji będzie gromadzone w skarbcu gry. Ta faza powinna trwać około 12 miesięcy.
 2. Faza 2: W tej fazie wyczerpana zostanie pula tokenów $SPC przeznaczonych do rozdawania za stakowanie. Nagrody za staking tokenów $SPC będą rozdzielane z prowizji zarobionych przez grę oraz ze środków, które zostały zgromadzone w skarbcu w ciągu 12 miesięcy (w Fazie 1). Dzięki temu zwrot z inwestycji powinien pozostać na stałym, wysokim poziomie.

$SPC IDO

$SPC IDO odbędzie się w III kwartale 2022 r. Oto wstępne szczegóły:

 • Sieć: Terra
 • Token: $SPC
 • Data: Q3 2022
 • Cena: 0,07$
 • Wielkość zbiórki: 240 000 USD
 • Vesting: do określenia
 • Otwarcie rejestracji: 4 dni przed sprzedażą

Źródło: link

Przypominamy również, że wszystkie amulety NFT poza użytecznością w grze, gwarantują właścicielom airdrop tokenów $SPC.

Amulety możesz zakupić na rynku wtórnym: https://marketplace.luart.io/collections/terra19relnlh7am0j9maggd4zdeed67v7jcm5k2clkr

Szczegóły znajdziecie w naszym artykule.

Może Cię zainteresować:

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.plhttps://twitter.com/terrainfopl

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram https://t.me/terrainfopl

Discord https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl