Rango Exchange będzie miało swoje IDO na Thorstarter. Jak możemy przeczytać w mediach społecznościowych Thorstarter, wydarzenie to będzie miało miejsce już w maju. Oto wstępne szczegóły:

Sieć: Terra
Token: $RANGO
Data: 11.05.2022
Cena: 1,00$
Wielkość zbiórki: TBA
Vesting: TGE będzie miało miejsce 02.06. Od tego czasu tokeny będą liniowo uwalniane do 08.06.
Otwarcie rejestracji: 4 dni przed sprzedażą

Czym zajmuje się Rango Exchange?

Celem Rango Exchange jest stanie się największa i najlepszą wielołańcuchową platformą typu go-to dla DEX-ów i mostów w całym świecie kryptowalut, poprzez zapewnienie użytkownikom jedynej w swoim rodzaju możliwości skorzystania z wymiany all-in-one dla wszystkich walut we wszystkich łańcuchach bloków.

Rango można krótko opisać jako innowacyjne podejście do zwykłej wymiany. Intuicyjny UX integruje wiele agregatorów z wieloma rozwiązaniami coss-chain, aby zapewnić użytkownikom najlepszą możliwą, łatwą do naśladowania ścieżkę do lepszej płynności. Dzięki aplikacji Rango nie musisz już samodzielnie wyszukiwać i porównywać wielu narzędzi DeFi. Rango znajdzie optymalną drogę od dowolnej monety w dowolnym łańcuchu blokowym do innych monet w innych łańcuchach, podczas gdy ty po prostu czekasz na optymalne rozwiązanie swojego zapytania! W tym momencie Rango obsługuje ponad 20 blockchainów, ponad 10 mostów/DEX-ów i 6 różnych portfeli.

Rango opiera się na wiodących technologiach i utrzymuje podstawowe zasady DeFi dla swoich użytkowników:

  • Brak koniecznych pozwoleń: łańcuchy bloków są publiczne i otwarte dla wszystkich, którzy mogą handlować i posiadać aktywa bez nadzoru rządów lub instytucji finansowych.
  • Odporność na cenzurę: nie ma centralnej strony, która kontrolowałaby, cenzurowała, zamykała lub blokowała pieniądze użytkownika.
  • Transparentność: użytkownicy mogą śledzić każdą transakcję lub smartkontrakt, zanim uzyskają dostęp do swoich pieniędzy, a także mogą śledzić cały łańcuch zdarzeń zachodzących w całym łańcuchu bloków.
  • Anonimowość: do korzystania z Rango lub innych usług DeFi nie jest wymagane KYC. Aby korzystać z usług projektu, wystarczy założyć konto i przelać tam środki.
  • Non-custodial: Wszystkie swapy i mosty są dokonywane we własnych portfelach użytkowników, absolutnie nie jest wymuszana żadna scentralizowana własność ze strony Rango. Ponadto, w przypadku podobnych opcji (np. Thorchain vs Binance Bridge), Rango będzie traktować priorytetowo Thorchain ze względu na jego zdecentralizowaną naturę i powróci do scentralizowanych opcji, tylko jeżeli nie będzie lepszej alternatywy.

Obecnie trwa głosowanie nad IDO Rango Exchange na StarTerra. Jeżeli stakujesz tokeny $STT możesz oddać swój głos na https://app.starterra.io/governance. W chwili pisania tego artykułu, na 7 godzin przed zakończeniem głosowania użytkownicy tego launchpadu opowiadają się ZA przeprowadzeniem IDO Rango (67,6% głosów na tak).

Więcej szczegółów o IDO Rango na StarTerra znajdziesz w poniższym artykule.

Może Cię zainteresować:

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.plhttps://twitter.com/terrainfopl

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram https://t.me/terrainfopl

Discord https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl