Przed dystrybucją tokenów $LOOP i uwolnieniem depozytów prefund, chcielibyśmy zwrócić uwagę na procesy, podzielić się kilkoma statystykami, jak również przedstawić listę zwycięzców z uwzględnieniem wysokości alokacji!

W miarę jak StarTerra zaczyna formalizować proces IDO, dążymy do tego, aby dystrybucja tokenów i uwolnienie wstępnie sfinansowanych depozytów nastąpiło jak najszybciej. Choć dystrybucja tokenów będzie oczywiście zależała od czasu TGE/TDE projektu, rozumiemy jednak, że gracze, którzy dokonali przedpłaty, robią to z zamiarem uczestnictwa w IDO i chcieliby, aby ich niewykorzystane środki były dostępne natychmiast po sfinalizowaniu wyników. Chcemy przede wszystkim podziękować wszystkim za cierpliwość podczas finalizowania tego procesu i obiecujemy, że sprawimy, że przejście będzie tak płynne i szybkie, jak to tylko możliwe.

Jak już wczoraj informowaliśmy, zwycięskie frakcje to Interstellars, drugie miejsce zajęli Lunatics, a trzecie Degens (frakcja wybrana przez PanParagraf na IDO $LOOP)!

W związku z tym, jako część naszego systemu grywalizacji, Interstellars otrzymują 50% dodatkowej puli, Lunatycy otrzymują 38%, a Degens 12% (przepraszamy Pan Paragraf). Dla celów tego IDO w V1 naszej platformy, uwzględniliśmy tylko całkowitą kwotę stawki, podczas gdy w przyszłości wprowadzimy Siłę Społeczną, parametry społeczne do pomiaru sukcesu frakcji oraz czas stakowana tokenów.

Biorąc udział w Loop Finance’s $LOOP Post-TGE-IDO miałeś 67% szans na otrzymanie alokacji!

Oto kilka ważnych statystyk, abyś mógł zobaczyć możliwości i korzyści płynące z uczestnictwa w każdym z poziomów.

Przeglądając powyższe statystyki, możesz zacząć dostrzegać, jak działa grywalizacja.

Wielkość przydziału dla tieru Recruit wyniosła 0,40 $UST na STE.

Wielkość przydziału dla WhaleCraft wynosi 0.12$UST za STE.

Mimo, że średnia wielkość alokacji dla członków Whalecraft jest znacznie wyższa niż w innych tierach, tier Recruit okazał się być bardziej efektywny w stosunku do ilości STE Staked.

Biorąc pod uwagę tę wiedzę, możesz zacząć formułować plan gry w naszym kolejnym IDO Terra Land, które odbędzie się już za tydzień, jednak pamiętaj, że wraz ze zmianą trendów zmieniają się również statystyki!

Jutro, po rozpoczęciu kontraktu Vesting i uwolnieniu pierwszych 5% tokenów $LOOP, Twój prefundowany depozyt zostanie automatycznie odliczony od Twojej zwycięskiej alokacji. Jeśli wpłaciłeś mniej niż wynosi Twoja zwycięska alokacja, pozostała różnica została rozdzielona pomiędzy członków Twojej puli.

Dla tych, którzy chcą zobaczyć wysokość swojej alokacji, proszę wejść na poniższy link: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1PabCunGpQ8e5XhUwknAG1oXOGCPKmTs_niVY8fk4eXs/edit#gid=1913093237

Dla użytkowników komputerów stacjonarnych:

  • Wybierz najpierw zakładkę tieru, do którego wszedłeś z dolnych zakładek (Rekrut, Szwadron, Frakcja, WhaleCraft).
  • Następnie przewiń do górnej części dokumentu i kliknij menu rozwijane Edycja
  • Wybierz opcję Znajdź i zamień
  • Wpisz adres swojego Terra Wallet w „Znajdz pole” i kliknij gotowe.
  • Jeśli wygrałeś przydział, zobaczysz adres swojego portfela i wielkość przydziału po prawej stronie.

Dla użytkowników mobilnych:

  • Użytkownicy mobilni muszą najpierw wejść w dokument, a następnie wybrać zakładkę dla wprowadzonego przez siebie poziomu na dole strony.
  • Po wybraniu odpowiedniej zakładki, należy kliknąć w 3 kropki w górnej części aplikacji (pozycja może się różnić w zależności od systemu operacyjnego)
  • Wybierz opcję Znajdź i zamień
  • Wpisz adres swojego Terra Walletu w pasku wyszukiwania, a następnie kliknij szukaj.
  • Jeśli wygrałeś przydział, zostaniesz przeniesiony na adres swojego portfela. W prawej kolumnie znajdziesz wysokość swojej alokacji.

Jak widać, ostateczne wyniki udziału w Loop Finance IDO były całkiem owocne dla każdego, kto miał wygraną lub gwarantowaną alokację. W dniu jutrzejszym ogłosimy, kiedy będzie można odebrać pierwsze tokeny $LOOP. W tym czasie możliwe będzie również odebranie pozostałego depozytu, lub pozostawienie go do IDO Terra Land.

Wszyscy którzy pozostawią swojego tokeny aby wziąć udział w IDO Terra Land (minimum 250STE) zakwalifikują się do Terra Land Airdrop. Snapshot zostanie wykonany w nadchodzącym tygodniu!

Jeśli uczestnicy chcą opuścić staking, mogą to zrobić korzystając z naszego standardowego 5-dniowego okresu unbondingu lub natychmiastowego wyjścia za 5% opłaty, która zostanie przeznaczona na zakup i spalenie naszego rodzimego tokena $STT. W niedalekiej przyszłości umożliwimy natychmiastową migrację między poziomami bez konieczności rozstawania się z tokenami.

Chcielibyśmy przekazać specjalne wyrazy uznania dla Loop Finance, za bycie pierwszym IDO na naszej platformie, jak również SysDogs, za sprawdzenie, że nasza infrastruktura gwarantuje bezpieczeństwo waszych tokenów i prefundowanych depozytów.

Niebawem ogłosimy aktywację vestingu i nabywania uprawnień do tokenów $LOOP, możliwość odebrania swoich depozytów prefund, oraz specjalną historię, która stanie się jednym z pierwszych rozdziałów naszego uniwersum!

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym wspaniałym wydarzeniu… to dopiero początek, bo przed nami ekscytujące IDO, Play2Earn, NFT, Multi-Planetary-Farming i wiele więcej!

To Luna and Beyond,

StarTerra

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl