W dniu dzisiejszym pojawił się bardzo wyczekiwany przez społeczność Terra news. Huobi – jedna z największych giełd ogłosiła listing $UST. W pierwszej kolejności, będzie to para $UST/$USDT. Z niecierpliwością czekamy na dodanie kolejnych par.

Huobi Global rozpoczyna notowanie UST (TerraUSD) w Strefie Pioneer 23 grudnia 2021 roku

Drodzy Użytkownicy,

Huobi Global planuje wprowadzić UST (TerraUSD) do Strefy Pioneer 23 grudnia 2021 roku.

Depozyty UST zostaną otwarte o 09:40 (UTC) w dniu 23 grudnia.

Obrót UST spot (UST/USDT) zostanie otwarty, gdy wolumen depozytów zaspokoi popyt handlu rynkowego, który zostanie oficjalnie ogłoszony z wyprzedzeniem.

Wypłaty UST zostaną otwarte o 13:00 (UTC) 24 grudnia.

Ograniczenie otwarcia: W ciągu pierwszych 5 minut po rozpoczęciu handlu, Huobi Global będzie ograniczać cenę dla zleceń z limitem UST do nie więcej niż 5 razy cena otwarcia. Normalny handel zostanie wznowiony po 5-minutowym ograniczeniu ceny otwarcia.

Oficjalna strona UST: https://www.terra.money/

Więcej wydarzeń z hojnymi nagrodami już wkrótce. Proszę, bądźcie czujni!

Proszę zwrócić uwagę: 

Jeśli w arkuszu zleceń nie ma żadnych zleceń w zakresie 90% ~ 110% ostatniej ceny, wszystkie nowe zlecenia Rynkowe złożone w celu kupna/sprzedaży zostaną automatycznie anulowane, aby zapobiec slippage. Upewnij się, że dokonałeś wystarczającej oceny ryzyka podczas handlu nowo notowanymi tokenami, ponieważ często podlegają one dużej zmienności cenowej.

Ze względu na lokalną politykę zgodności, użytkownicy z krajów lub regionów o ograniczonym dostępie nie mogą dokonywać wpłat i transakcji w Strefie Pioneer. Pozostali użytkownicy powinni zakończyć weryfikację tożsamości przed złożeniem depozytu i rozpoczęciem handlu.

Jednym z pierwszych wydarzeń jest konkurs, w którym możecie wygrać 2000 $UST.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Czy kolejnym prezentem na święta będzie listing $UST na Binance? Czekamy z niecierpliwością!

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.pl – https://twitter.com/terrainfopl

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram – https://t.me/terrainfopl

Discord – https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl