Walidator Galactic Punks powstał w wyniku propozycji 003 zgłoszonej przez członków społeczności GalacticDAO – organizacji zrzeszającej posiadaczy NFT Galactic Punks.

Stakuj LUNA z Galactic Punks Validator: TUTAJ

TLDR

Cele walidatora

 • Przyczynić się do zabezpieczenia Terra Blockchain.
 • Generować doidatkowe wartości dla stakerów i członków GalacticDAO.
 • Zapewnić niezawodną, niskooprocentowaną i skoncentrowaną na społeczności opcję walidatora.
 • Stworzyć samowystarczalne, alternatywne źródło dochodów dla skarbca GalacticDAO, które nie podlega wahaniom rynku NFT.
 • Nagradzać stakerów cotygodniowymi loteriami GP (minimum 2 na tydzień przez pierwsze 4 tygodnie).
 • Przekazać propozycje zarządzania społeczności GalacticDAO do głosowania przed oddaniem głosu jako walidator.

Szczegóły

Prowizja dla walidatora: 5%*

 • *Uwaga: prowizja walidatora nie osiągnie poziomu 5% aż do poniedziałku 15 listopada. Jest to spowodowane tym, że możemy obniżyć prowizję początkową 10% tylko o 1% dziennie.
 • Walidator musi być również w top 130 walidatorów, aby był aktywny. Delegować tokeny można nim walidator stanie się aktywny

Dystrybucja / podział prowizji

 • 65% reinwestowane w skarbiec GalacticDAO.
 • 25% na skup Galaktycznych Punków i cotygodniową loterię dla stakerów.
 • 10% dla głównego zespołu na utrzymanie i operacje.

Walidator już działa

Walidator Galactic Punk jest już dostępny i można się z nim zapoznać tutaj. Jednakże, nagrody za stakowanie nie zaczną się generować dopóki walidator nie osiągnie progu około 50,000 stakowanych tokneów LUNA.

Informacje ogólne

Wierzymy, że projekty NFT i ich społeczności mogą wykraczać poza trzymanie jpegów. Mają one zdolność do przesuwania granic tego, co mogą osiągnąć społeczności Web3. Jako DAO wyposażone w moc zdecentralizowanego podejmowania decyzji, możemy pomóc w budowaniu i wspieraniu ekosystemów. Możemy zaangażować się w zarządzanie i powinniśmy również planować długowieczność i zrównoważony rozwój. Terra jest innowacyjnym blockchainem i wierzymy, że projekty NFT powinny podążać za jego przykładem.

Szczegóły walidatora

Walidator Galactic Punks ma na celu właśnie to. Wspiera on GalacticDAO na drodze do samowystarczalnej społeczności, która przyczynia się nie tylko do bezpieczeństwa blockchainu Terra, ale także do rozwoju NFT w ekosystemie Terra poprzez roadmapę GalacticDAO.

Jej celem jest zapewnienie każdemu, niezależnie od tego, czy jest posiadaczem NFT, możliwości stakowania LUNA za pomocą niezawodnego, z nis (5%), prowadzonego przez społeczność walidatora. Poza ogólnymi zachętami, walidator Galactic Punks będzie reinwestował 65% przychodów z prowizji do zarządzanego przez społeczność skarbca GalacticDAO, który jest kontrolowany przez jego członków.

W ten sposób członkowie GalacticDAO pośrednio (lub bezpośrednio) korzystają z możliwości wykorzystania tych funduszy wedle własnego uznania i współpracują przy głosowaniu nad propozycjami, które zwiększają adopcję, użyteczność i ogólny rozwój zarówno Galactic Punks, jak i Terra NFT.

-> Ale co jeśli nie posiadasz Galactic Punk NFT? Darmowe GP 😉

Poza tym, że jest to niezawodna, nisko-prowizyjna i prowadzona przez społeczność opcja, będziemy również co tydzień rozdzielać Galactic Punksy stakerom, podobnie jak w przypadku loterii Pylon Galactic Punk.

Wykorzystamy 25% prowizji z walidatora tygodniowo na zakup Galaktycznych Punków i rozdamy je zwycięzcom w następnym tygodniu, nagradzając w ten sposób tych, którzy z nami stakują. Jest to bezstratna zachęta podobna do loterii, a jednocześnie stwarzająca presję na kupno.

Wymagania: stakować co najmniej 10 LUNA

Szanse: Każde postawione 10 LUNA = 1 los / całkowita ilość losów określa Twoje prawdopodobieństwo wygranej w losowaniu

Pierwsze 4 tygodnie: Co najmniej 2 Galactic Punks będą co tydzień przeznaczane na loterię i przekazywane stakerom. Jeśli 25% prowizji z wczesnego stakingu pozwoli nam na zakup i większej ilości, zrobimy to. Jest to tylko minimalna gwarancja.

Po 4 tygodniach: niezależnie od ilości zakupionych Galactic Punks po cenie rynkowej 25% prowizji, będą one kupowane co tydzień i trafią na loterię do stakerów.

Stakuj LUNA, wspieraj GalacticDAO i wygrywaj Galactic Punks: TUTAJ

Albo wejdźcie na Terra Station desktop lub mobile i poszukajcie króla GP 😉

Walidator GalacticDAO – Głosowanie

Naszym obowiązkiem, jako podmiotu zatwierdzającego, jest zaangażowanie się w ekosystem Terra i wspieranie go. Oznacza to również uczestnictwo w zarządzaniu i wierzymy, że podejście kierowane przez społeczność i oparte na zgromadzeniu może pomóc pójść o krok dalej.

Propozycje dotyczące zarządzania są publiczne i każdy, kto posiada LUNA, może się wypowiedzieć w głosowaniu. Terra, będąca blockchainem typu delegated proof-of-stake, umożliwia również walidatorom głosowanie w imieniu swoich stakerów. Jako walidator kierowany przez DAO wierzymy, że społeczność powinna kierować naszym głosowaniem.

Gdy propozycja zarządzania zostanie przedstawiona ekosystemowi Terra, zespół walidatorów Galactic Punks przekaże ją społeczności GalacticDAO do głosowania. Mamy nadzieję, że zachęci to społeczność do dyskusji i zaangażowania się w zarządzanie na Terra.

Po tym, jak społeczność GalacticDAO zagłosuje nad przekazaną propozycją, my, jako walidator, będziemy głosować nad tym, co zdecyduje społeczność.

Zastrzeżenie: zawsze możesz głosować niezależnie z własnego portfela. Jeśli to zrobisz, unieważni to głos walidatora w Twoim imieniu. Dlatego jeśli nie zgadzasz się z decyzją społeczności, po prostu zagłosuj samodzielnie.

W teorii – każdy może głosować samodzielnie. Jednak naszym celem jest, aby dać szansę stakerom, którzy nie angażują się w zarządzanie regularnie, poprzez zachęcanie do dyskusji i zapewnienie platformy do zadawania i odpowiadania na pytania w ramach DAO.

Jak zawsze, jeśli macie jakieś pytania, zwróćcie się do Moderatora Galaktyki lub członka załogi na naszym discordzie.

Oryginalny artykuł znajdziecie tutaj.

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl