Tak to się zaczyna…

TL;DR: Nasze IDO na StarTerra zaowocowało zebraniem $233,727 na cele charytatywne i $720,000 na rozpoczęcie naszej działalności.

Nasze wydarzenie LBP rozpocznie się 19 grudnia 2021 roku: 80 milionów $HALO będzie dostępnych w sprzedaży po cenie początkowej 0,40$ za token.

W międzyczasie, celujemy w 29 listopada 2021 roku na nasze wydarzenie Community Farming Event powered by Apollo: 40 milionów tokenów $HALO zostanie udostępnionych do sprzedaży w cenie 0,05$ za token.

Cieszymy się, że udało nam się osiągnąć bardzo ważny kamień milowy w życiu Angel Protocol: rozpoczęliśmy dystrybucję $HALO dzięki platformie IDO firmy StarTerra, co jest krokiem w kierunku decentralizacji protokołu.

Jest to pierwszy etap kampanii sprzedaży tokenów, która potrwa ponad miesiąc. 20% wszystkich zebranych funduszy zostanie zablokowane w funduszu wieczystym Angel Protocol należącym do DANO, a zysk będzie częściowo dystrybuowany na cele charytatywne, a częściowo deponowany wieczyście, przyczyniając się do wzrostu naszego TVL.

Pozostałe 80% będzie odłożone na pokrycie wszystkich wydatków na badania i rozwój oraz rozwój biznesu DANO przez następne dwa lata. Kwota zebrana na te wydatki będzie ograniczona do 6 milionów dolarów. Wszystkie fundusze zebrane powyżej tego limitu zostaną również zdeponowane w funduszu wieczystym Angel Protocol.

I. Wyniki IDO na StarTerra

Chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność za fenomenalne wsparcie, jakie otrzymaliśmy od uczestników IDO na StarTerra i chcielibyśmy powitać ich w naszej tętniącej życiem społeczności. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że mamy ich na pokładzie i nie możemy się doczekać, aby w pełni wystartować publicznie i umożliwić organizacjom charytatywnym wolność finansową dzięki waszemu wkładowi.

Subskrypcja na IDO była ~6x większa, a łączna kwota zebrana na platformie wyniosła 1 milion dolarów, co dało nam 900 000 dolarów po odliczeniu opłat platformowych. 180.000$ przeznaczyliśmy na cele charytatywne, a 720.000$ na Angel Protocol.

Ale to nie wszystko! Zespół StarTerra z wdzięczności zdecydował się oddać $50,000 ze swojego wynagrodzenia na cele charytatywne, bardzo dziękujemy za tę znaczącą sumę! Dodatkowo, $3,727 zostało obiecane na cele charytatywne poprzez gamifikację IDO i zostanie wysłane do portfela Angel Charity Alliance w celu dystrybucji do organizacji charytatywnych. Podsumowując:

  • Sprzedane tokeny: 20,000,000 $HALO
  • Kwota zebrana dla organizacji charytatywnej: $233,727
  • Kwota zebrana dla Angel Protocol: $720,000

Zdobywanie uprawnień do tokenów (vesting) rozpocznie się 23 lutego 2022 r. i będzie następowało codziennie przez okres 9 miesięcy.

II. Szczegóły dotyczące naszego głównego wydarzenia związanego z dystrybucją tokenów

Poczyniliśmy duże postępy w definiowaniu naszego głównego wydarzenia związanego z dystrybucją tokenów za pośrednictwem Liquidity Bootstrapping Pool (lub LBP).

Co to jest LBP?

LBP to pula płynności pary token/stablecoin* o specjalnych parametrach, które zmieniają się w czasie tak, że w momencie tworzenia puli, cena tokena jest celowo wysoka, a następnie z czasem spada. Jeśli nikt nie kupi tokena, jego cena będzie wyglądała tak, jak w przypadku wydarzenia trwającego trzy dni:

(*) Zazwyczaj LBP są budowane z pary token/stablecoin, ale mogą być budowane z dowolnej pary tokenów (takich jak na przykład token/ETH).

Dlaczego korzystamy z LBP do naszej głównej dystrybucji tokenów?

Niestety, wszyscy widzieliśmy ostatnio wady premier tokenów AMM: dostarczana jest bardzo mała płynność, boty składają duże zlecenia mikrosekundy po otwarciu puli, cena gwałtownie wzrasta, inwestorzy kupują po botach, a boty zrzucają tokeny na inwestorów dla szybkiego zysku, pozostawiając wszystkich sfrustrowanych.

LBP jest doskonałym narzędziem do przeciwdziałania tej sytuacji. Cena jest wysoka na początku, aby uniknąć front-runningu. Ponieważ cena końcowa jest nieznana dla botów, kupowanie w pierwszych godzinach wydarzenia może okazać się nieopłacalne. Stąd nasza rada dla wszystkich uczestników: nie kupujcie w pierwszych godzinach wydarzenia, bo możecie zostać poszkodowani. Będziemy to powtarzać w miarę zbliżania się terminu.

W miarę upływu czasu i spadku ceny, uczestnicy mogą kupić token po cenie, która jest dla nich wygodna. Mogą również sprzedać swoje tokeny w dowolnym momencie. W ten sposób do gry wchodzą siły rynkowe, aż cena tokena osiągnie równowagę na poziomie uczciwej wartości rynkowej. Na przykład, tak wyglądała cena tokena PERP podczas LBP:

Szczegóły dotyczące wydarzenia LBP w Angel Protocol

Jesteśmy podekscytowani mogąc ujawnić, że nasze wydarzenie LBP rozpocznie się 19 grudnia 2021 roku o godzinie 11:00 UTC i będzie trwało przez trzy dni, kończąc się 22 grudnia 2021 roku o godzinie 10:59 UTC.

80 milionów $HALO będzie dostępnych w sprzedaży po początkowej cenie 0,40$ za token. Cena będzie automatycznie spadać, aż zostanie wykupiona przez inwestorów i znajdzie równowagę.

Więcej szczegółów technicznych dotyczących LBP będziemy udostępniać w miarę zbliżania się daty premiery.

III. Community Farming Event na Apollo

Podczas gdy my pracujemy bardzo ciężko za kulisami, aby nasze główne wydarzenie dystrybucji tokenów było gotowe, nasze wydarzenie Community Farming Event powered by Apollo zbliża się szybkimi krokami z docelową datą ustaloną na 29 listopada 2021 roku.

40 milionów tokenów $HALO zostanie udostępnionych do sprzedaży po cenie $0,05 za jeden token, aż do momentu, gdy wszystkie tokeny zostaną wykupione lub do 17 grudnia 2021 roku do godziny 23:59 UTC, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Jeżeli po zakończeniu Community Farming Event, pozostaną jakieś tokeny, przeniesiemy je do alokacji zarezerwowanej dla LBP.

Nasz Community Farming Event będzie przebiegał dokładnie tak samo jak Apollo: wybierz skarbiec, wpłać odpowiednie tokeny LP lub UST. To wszystko. Dochód, który wygeneruje skarbiec, zostanie wykorzystany do zakupu tokenów $HALO.

Tokeny zdobyte w ramach naszego wydarzenia Community Farming Event będą podlegały tym samym warunkom nabywania uprawnień, co StarTerra: 3-miesięczny cliff i 9-miesięczny dzienny vesting.

Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają. Najlepsze jest jeszcze przed nami.

O Angel Protocol:

Angel Protocol to globalne przedsiębiorstwo społeczne zbudowane na blockchainie Terra, które wykorzystuje zdecentralizowane finanse (DeFi) do tworzenia wieczystych dotacji dla organizacji charytatywnych. Abstrahujemy od złożoności DeFi, jednocześnie zapewniając wszystkie korzyści dla tych, którzy potrzebują tego najbardziej: organizacji charytatywnych i non-profit. W ten sposób budujemy świat, w którym wszystkie organizacje charytatywne mogą cieszyć się wolnością finansową. Z nami, kiedy darczyńcy dają raz, dają na zawsze.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej misji i tego, co napędza nas w Angel Protocol, sprawdź naszą stronę internetową, przeczytaj litepaper lub dołącz do nas w mediach społecznościowych:

Twitter | Discord | Telegram | Medium

źródło: link

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi poprzednimi artykułami na temat Angel Protocol

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl