Aby uczynić Desmos bardziej przyjaznym dla społeczności, ogłaszamy airdrop $DSM dla społeczności Interchain! 21M $DSM (21% podaży genesis), które pierwotnie planowano przeznaczyć na przyszłą sprzedaż tokenów, zostanie teraz przeznaczone na airdrop dla stakerów w różnych sieciach blockchain.

Alokacje i kryteria airdropu DSM

Stakerzy (i dostawcy płynności Osmosis) poniższych tokenów są warunkowo uprawnieni do airdropa zgodnie z poniższymi datami snapshotów:

Stakerzy, którzy wykonali poniższe czynności otrzymają większą ilość airdropów DSM:

 • Stakowali za pomocą walidatorów z niezerową prowizją
 • Stakowanie z walidatorem Forbole
 • Nie stakowali na scentralizowanych giełdach
 • Nie stakowali za pomocą walidatorów obsługiwanych przez oficjalny zespół projektu

Zastosowaliśmy funkcje o różnych parametrach, tak aby powyżsi stakerzy otrzymali odpowiednią ilość DSM, co stanowi dla nich rozsądną motywację do zostania stakerami DSM i dostawcami płynności (wen Osmosis?… … Wkrótce!). Jeżeli stakujesz powyższe tokeny, ale nie otrzymałeś lub otrzymałeś mały airdrop, może to być spowodowane przez następujące powody (niewyczerpujące):

 • Użytkownik nie dokonał transakcji na tokenach w powyższym czasie.
 • Posiadasz mniej niż 1 prawo głosu (np. 1 $ATOM w przypadku Cosmos Hub)
 • Oddelegowałeś znaczną część swoich tokenów na scentralizowane giełdy lub do walidatorów z 0% prowizją

Aby sprawdzić czy należy Ci się airdrop, odwiedź stronę: https://airdrop.desmos.network/

Jeśli wygenerowałeś adresy delegowania w różnych sieciach przy użyciu tej samej frazy odzyskiwania i tej samej ścieżki wyprowadzania, wystarczy użyć jednego z nich do sprawdzenia, a zobaczysz łączne kwoty $DSM, o które możesz się ubiegać z tych adresów (jak pokazano w powyższym przykładzie). Może się tak zdarzyć, jeśli użyłeś aplikacji Cosmos Ledger do wygenerowania wszystkich swoich adresów..

Jeśli korzystasz z portfela depozytowego, możesz nie być w stanie odebrać airdropów. Postaramy się znaleźć alternatywne rozwiązania, ale nie możemy zapewnić, że będzie to możliwe z przyczyn od nas niezależnych. Bez względu na ostateczny wynik, zachęcamy do korzystania z nie-powierniczego portfela do zarządzania swoimi aktywami.

Połącz swoje adresy z Desmos Profile Manager

Innym celem tego airdropu jest promowanie korzystania z Desmos jako alternatywy dla procedury KYC. Tak więc będziesz musiał połączyć swoje adresy z Desmos Profile Manager, aby ubiegać się o airdrop. Szczegóły podamy później.

Zachęcamy do rozpoczęcia korzystania z Forbole X, aby zapoznać się z Profilem Desmos. Możesz zapoznać się z tym przewodnikiem, aby korzystać z Forbole X:

https://www.forbole.com/blog/how-to-manage-your-tokens-on-forbole-x

I ten przewodnik, aby utworzyć profil Desmos:

https://medium.com/desmosnetwork/the-desmos-profile-48622bb43426

Jeśli potrzebujesz $DSM na start, jesteśmy przekonani, że nasza społeczność chętnie Ci pomoże. Proszę dołącz do naszej społeczności na Discordzie:

https://discord.com/invite/yxPRGdq

Okres odbioru i ewentualne nowe airdropy w przyszłości

Okres odbioru jest wstępnie przewidziany na 3 miesiące od 25 listopada 2021 r. Po zakończeniu tego 3-miesięcznego okresu, wszystkie nieodebrane DSM zostaną zutylizowane i wykorzystane do:

 • Nowych kampanii airdropów, lub
 • Zasilenia puli społeczności, lub
 • Program grantów na budowę i promocję Desmos

Jeśli pozwolą na to zasoby, możemy rozważyć nowe kampanie airdropów* po rozpoczęciu okresu odbiorów z wykorzystaniem innych źródeł $DSM. Nie ujawnimy jednak dokładnych dat airdropów, zaangażowanych łańcuchów i innych kryteriów, dopóki nie ogłosimy nowych kampanii. Jedyną rzeczą jaką możemy zapewnić jest to, że daty snapshotów tych możliwych kampanii będą datami po 31 października 2021 roku. Takie rozwiązanie ma na celu upewnienie się, że osoby kwalifikujące się do airdropu będą miały długoterminową wizję interchaina. (*Przypominamy, że te nowe kampanie airdropowe mogą nie dojść do skutku).

Desmos nie jest inwestowany przez VC ani innych inwestorów instytucjonalnych. Większość naszych pierwszych inwestorów to walidatorzy i użytkownicy Cosmos. Dzięki temu airdropowi mamy nadzieję rozszerzyć nasz zasięg i zbudować większą, zaangażowaną społeczność Desmos, która dzieli z nami tę samą długoterminową wizję, uczestnicząc w naszym zarządzaniu i tworzeniu rynku.

Nadchodzące kamienie milowe obejmują:

 • Umożliwienie transferu IBC
 • Notowania na zdecentralizowanych giełdach z pulami motywacyjnymi
 • Uruchomienie programu dotacji, zmieniony plan delegacji i masowy rozwój ekosystemu

Ekscytujące czasy przed nami. Bądź na bieżąco!

źródło: link

Twitter: https://twitter.com/DesmosNetwork

Website: https://www.desmos.network/

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl