Długo wyczekiwane IDO projektu RoboHero już w poniedziałek, 28 lutego. W związku z nadchodzącym wydarzeniem zespół dzieli się kolejnymi informacjami na temat projektu. W dzisiejszym artykule możecie poznać kulisy powstania projektu, założenia zespołu, oraz sposoby na zarabianie w grze.

Rynek Play-to-Earn (P2E) w ostatnich latach wzrastał, stwarzając przestrzeń do pojawienia się wielu znakomitych projektów, które mają duży potencjał na odniesienie sukcesu. W przeszłości pieniądze w grach zarabiało się np. poprzez zbieranie złota lub sprzedaż unikalnych przedmiotów za prawdziwe pieniądze. Dzięki możliwościom jakie daje blockchain, obecnie robi się to zupełnie inaczej. Zespół RoboHero obserwował te zmiany, z tyłu głowy przygotowując plan i cel. Tym celem było przedstawienie światu RoboHero!

RoboHero to odpowiedź polskiego zespołu na globalny trend, który z miesiąca na miesiąc coraz bardziej zaznacza swoją dominację na rynku. Potencjał P2E jest nieograniczony! Zespół przedstawia swój projekt światu, przy okazji angażując społeczność w swoje działania. Miało to na celu pokazanie prawdziwej wartości, jaka stoi za tym pomysłem.

Z okazji zbliżającego się debiutu chcemy w skrócie przedstawić powody, dla których według twórców, projekt ten jest strzałem w dziesiątkę! Przedstawiamy podsumowanie argumentów, które mają przemawiać za dołączeniem do społeczności RH!

Wszystko zaczyna się od pomysłu

Projektując RoboHero, zespół zadawał sobie pytanie, w jaką grę członkowie zespołu chcieliby grać będąc po drugiej stronie – jako użytkownicy. Zespół chciał uzyskać idealne połączenie ekscytującej fabuły, grywalnej i wciągającej rozgrywki z rozbudowanymi możliwościami zarabiania. Od zera przeszli do konsekwentnej realizacji, która zaowocowała dokładaniem miesiąc po miesiącu kolejnych puzzli do układanki – finalnego produktu. Premiera gry nie będzie końcem, ale nowym początkiem procesu rozbudowy. Pamiętaj – to Ty jesteś częścią społeczności, która ma moc sugerowania kierunku zmian!

Gra mobilna, która byłaby świetna nawet bez P2E

W tej branży często dochodzi do sytuacji, w której rdzeń projektu stanowi zarabianie, a gra jest tylko zachętą. Prowadzi to do tworzenia produktów, w których grywalność i zaangażowanie społeczności są niewielkie. Jeśli cały schemat gry ogranicza się do kilku kliknięć lub wzięcia udziału w loterii, gracze bardzo szybko tracą zainteresowanie. Zespół nie chciał powielić takiego scenariusza. RoboHero wprowadza nowy standard w mobilnych grach P2E. Ten projekt to bardzo dobry design, wciągająca fabuła, wciągająca rozgrywka, turowe bitwy PVP i PvE oraz zróżnicowane możliwości rozwoju postaci. Od strony deweloperskiej, za tym projektem stoi zespół doświadczonych specjalistów, którzy doskonale wiedzą, jak zwiększyć zaangażowanie w grę RH!

Grasz – zarabiasz w RoboHero

Wspomnieliśmy o połączeniu mocnej gry z możliwościami zarabiania w ekosystemie Terra. To prawda – masz wiele opcji, aby osiągnąć zysk. RoboHero pozwala na generowanie dochodu aktywnego i pasywnego. Możesz zarabiać dzięki walkom. Uzgodniona kwota od obu przeciwników trafia do puli dla zwycięzcy. Walczysz używając taktyki. O wygranej decyduje nie tylko Twój poziom czy przedmioty, ale przede wszystkim Twój analityczny umysł, który planuje kolejne ruchy! Czy uważasz, że strategia jest Twoją mocną stroną? Wykorzystaj ją, walcząc aktywnie PvP lub PvE. To jeszcze nie wszystko. Wolisz, aby Twoje pieniądze pracowały na Ciebie? Nie ma problemu! Uzyskaj pasywny dochód, będąc właścicielem terenu, na którym walczą gracze. Otrzymuj prowizję od każdej walki! Możesz także wynająć billboard w grze i otrzymywać wynagrodzenie za każdy cykl reklamowy lub przeznaczyć swoje tokeny na staking! Możesz szybko spieniężyć swoje zyski, korzystając z kantorów Ari10 – partnera projektu. Możesz tam łatwo wymienić swój token RH na walutę FIAT.

Skąd biorą się środki na nagrody?

O tym, w jaki sposób gra zarabia na siebie, zespół wspominał dokładnie podczas transmisji na żywo w serwisie Youtube. Teraz jeszcze raz opiszemy źródła dochodów z gry. Za wygraną walkę pobierana jest niewielka opłata. Jest ona przekazywana do skarbca gry. Dodatkowo, transakcje na wewnętrznym rynku gry, gdzie np. kupujesz NFT, takie jak skórki, ziemie, przedmioty dla postaci, to również prowizja dla gry. Jeśli kupisz mystery box, gra również na tym zarabia. Brzmi prosto? Taki jest mechanizm działania Robo. Dochód będzie reinwestowany w rozwój gry, ponieważ zespół chce, abyś miał produkt najwyższej jakości! Jest to relacja win-win. Gra zarabia, a także Ty pasywnie i aktywnie!

Watch-to-Earn i bariera zerowego wejścia

Wymienione wcześniej metody zarabiania to nie wszystko. Na sam koniec zostawiliśmy Watch-to-Earn. Oglądaj reklamy i zgarnij fundusze na swojego pierwszego robota! Wejście do świata RH nie wymaga żadnej inwestycji. Ty decydujesz, jak chcesz wykorzystać swoje tokeny!

Źródło: link

Może Cię zainteresować:

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.plhttps://twitter.com/terrainfopl

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram https://t.me/terrainfopl

Discord https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl