Witajcie fani Derby Stars! Dziękujemy, że cierpliwie czekaliście na naszą pierwszą przedsprzedaż. Zespół Derby również cieszy się na spotkanie z fanami w ramach pierwszej przedsprzedaży.

Przez ostatnie kilka miesięcy wiele osób wykazywało duże zainteresowanie przedsprzedażą Derby Stars. Bardzo Wam dziękujemy!!! W oczekiwaniu na przedsprzedaż, społeczność zadawała wiele różnych pytań za pośrednictwem Discorda i Twittera. Dlatego dziś chcielibyśmy odpowiedzieć na niektóre z nich.

Po pierwsze, przyjrzyjmy się najczęściej zadawanym pytaniom:

  • Jakie są korzyści z udziału w przedsprzedaży?
  • Jeśli można nabyć konie przez hodowlę, dlaczego warto uczestniczyć w przedsprzedaży?
  • Jeśli podaż koni może wzrosnąć poprzez hodowlę, czy to nie rozwodni wartości moich NFT?

To są dobre pytania! Są to oczywiście pytania, które mogą Cię zaciekawić, dlatego chcielibyśmy je najpierw wyjaśnić. (Na inne pytania odpowiemy później).

Korzyści płynące z nabycia koni NFT w przedsprzedaży (w porównaniu z nabyciem ich później poprzez handel lub hodowlę) dzielą się mniej więcej na 5 kategorii. Wyjaśnijmy je po kolei.

1. Po pierwsze, konie zakupione w przedsprzedaży będą oznaczone jako ORIGIN i otrzymają znacznie niższy numer seryjny niż konie, które zostaną później wyhodowane. (Choć to jeszcze nie jest przesądzone, numer seryjny koni z hodowli będzie prawdopodobnie wyższy niż 100 000). Dlatego też łatwo jest udowodnić innym rzadkość pochodzenia, podając tylko oznaczenie ORIGIN i numer seryjny.

2. Jest to oczywiście jedyna szansa na zdobycie konia bez płacenia opłat za hodowlę lub handel, a także świetny sposób na zdobycie dobrego konia za stosunkowo niską cenę.

Oczywiście, będziesz mógł później nabyć konie ORIGIN sprzedawane przez innych na rynku, ale ich cena będzie się wtedy różnić od ceny mintowania.

3. Istnieje znacznie większa szansa na zdobycie konia z rzadkimi częściami w przedsprzedaży, niż poprzez hodowlę. Prawdopodobieństwo wyhodowania rzadkiego konia zostanie wkrótce ustalone, w oczekiwaniu na testy balansu przez zespół deweloperów, ale w każdym razie będzie się wahać między 5% a 9%.

Jednak w pierwszej przedsprzedaży 500 z 2970 losowo wybranych koni będzie rzadkich, co daje wysokie prawdopodobieństwo 16,8%. Tak wysokie prawdopodobieństwo jest nieporównywalne z tym w przypadku hodowli.

4. Przede wszystkim, przedsprzedaż jest jedynym sposobem na zdobycie koni unikatowych. Konie Unikatowe będą wystawiane na aukcjach, a nie losowo mintowane, i tylko 1000 sztuk zostanie wyprodukowanych. Koń Unikatowy nigdy nie rodzi się przez hodowlę, a części Unikatowe nie są dziedziczone.

5. Wreszcie, dla przyszłych potencjalnych airdropów lub wydarzeń dla ograniczonej liczby użytkowników, ci którzy zakupili lub posiadają konie ORIGIN będą jednymi z pierwszych branych pod uwagę. Żadne wydarzenie ani airdrop nie zostały jeszcze potwierdzone, więc nie ma gwarancji. Ale zawsze będziemy mieć na uwadze i traktować priorytetowo uczestników z Genesis!

Jeśli chodzi o obawy, że wzrost podaży poprzez hodowlę wpłynie na rzadkość i wartość rynkową NFT, to prawdą jest, że nie ma sztywnego limitu podaży koni pospolitych i rzadkich.

Jednakże system hodowlany nakłada ograniczenia dotyczące liczby ras na konia, okresu oczekiwania na każdą hodowlę oraz opłat, aby stłumić tempo wzrostu podaży i zapobiec gwałtownemu spadkowi rzadkości i wartości rynkowej NFT. W rzeczywistości spodziewamy się, że rosnący popyt będzie przewyższał podaż.

Co ważniejsze, konie Derby Stars mają wewnętrzną wartość niezależnie od ich rzadkości, ponieważ są użyteczne w grze o wygraną, a tym samym tworzą stały popyt.

Podobnie jak w prawdziwym świecie, niektóre prestiżowe konie (uznane za takie przez graczy) będą przyciągać popyt hodowlany, który wygeneruje przychody dla właściciela NFT i podniesie ich wartość rynkową. Możesz potencjalnie zobaczyć nowe popularne zwroty, takie jak „Breed-to-Earn”, a przedsprzedaż da Ci największą szansę na zarobienie w ten sposób dużych pieniędzy!

Zespół Derby robi wszystko, co w jego mocy, aby odwdzięczyć się za ogromne zainteresowanie i entuzjastyczne wsparcie od września, kiedy to oficjalnie opublikowano pierwszy filmik z Derby Stars. Prosimy nie przegapić okazji, by zaopatrzyć się w te fantastyczne konie. LUNAtics i fani Derby, dziękujemy!

źródło: link

Aktualizacja:

Wszystkie dostępne konie zostały wyprzedane w 10 sekund.

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl