Poniżej przedstawiamy krótki opis tego, czym będzie Lunaverse.

Witaj w Lunaverse… jesteś wcześnie, ser.

Lunaverse to miejsce, w którym świat rzeczywisty spotyka się ze światem cyfrowym, metawersum zbudowane jako dokładny model świata rzeczywistego, posiada realistyczne modele 3D rzeczywistych lokalizacji, które wszyscy rozpoznacie. W Lunaverse budynki stanowią centralną część naszego metawersum, są nie tylko sztuką, ale reprezentują budynek z prawdziwego świata, który możesz posiadać.

Pomysł polega na tym, że budynki NFT będą płacić Ci „czynsz”, ponieważ będą reprezentować depozyt przynoszący zyski w Twoim ulubionym protokole defi, zapewniając dodatkową użyteczność naszej metawersji.

Jeśli nie domyśliłeś się po nazwie, wszystko to budujemy na blockchainie Terra.

Poważne partnerstwo technologiczne

Lunaverse jest zbudowany z danych wyprodukowanych przez Aerometrex, notowaną na Australijskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (ASX) firmę geoprzestrzenną specjalizującą się w modelowaniu 3D i obrazowaniu lotniczym, możesz przeczytać ogłoszenie ASX od Aerometrex dotyczące naszego kontraktu tutaj.

Dane dostarczone przez Aerometrex są przestrzennie dokładne z dokładnością do 5 cm, co oznacza, że realistyczne miasta ożyją w naszej metawersji dzięki wykorzystaniu silnika Unreal Engine i oprogramowania geoprzestrzennego Cesium, co zapewni niezrównane wrażenia graficzne AAA+.

Kiedy Lunaverse?

Lunaverse jest budowane etapami, zarówno pod względem lokalizacji, jak i funkcjonalności oraz rozgrywki (tak, rozgrywki). Początkowo Lunaverse zostanie uruchomione w San Francisco, a kolejne miasta będą udostępniane stopniowo, w zależności od zapotrzebowania.

W 4 kwartale / na początku 1 kwartału 2022 roku uruchomimy przeglądarkę NFT, która pozwoli naszej społeczności przyzwyczaić się do zapierających dech w piersiach obrazów San Francisco w Lunaverse. Mamy o wiele więcej planów związanych z Lunaverse i zostaną one ujawnione wraz z naszą zaktualizowaną roadmapą w najbliższej przyszłości.

To by było na tyle jeśli chodzi o jeden post, będziemy regularnie aktualizować Medium w miarę rozwoju gry, więc bądźcie na bieżąco.

O Lunaverse

Lunaverse to wirtualny świat składający się z dokładnych kopii rzeczywistych lokalizacji, zasilany przez Cesium, Unreal Engine i oczywiście Terra blockchain. Możesz posiadać, sprzedawać i wynajmować budynki jako NFT, te NFT reprezentują również depozyt przynoszący dochód w Twoich ulubionych protokołach defi (więc otrzymasz zapłatę za wynajem), a wszystko to w przyciągającej uwagę grafice o jakości AAA.

źródło: link

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.pl – https://twitter.com/terrainfopl

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram – https://t.me/terrainfopl

Discord – https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.

Redakcja Terrainfo.pl