Kanał RSS StarTerra jest teraz zintegrowany ze stroną cenową Crypto.com

Crypto.com i StarTerra nawiązują współpracę, aby wprowadzić nasze tokeny $STT do bazy użytkowników Crypto.com, a ich interfejsy API wykresów wbudowane w naszą stronę internetową zapewniają StarTerranom aktualne informacje o cenach i wykresy. Odwiedzając stronę StarTerra (https://app.starterra.io/swap), zobaczysz zintegrowany widżet obsługiwany przez Crypto.com. Jeśli klikniesz na widżet, zostaniesz przeniesiony do strony cenowej StarTerra.

Czym jest StarTerra?

StarTerra to Zgamifikowany Launchpad zbudowany w ekosystemie Terra, którego jednym z elementów jest Play2Earn, a w przyszłości będzie również obsługiwał NFT, Multi-Planetary Farming, a także inne funkcje, które jeszcze nie zostały ogłoszone. StarTerra inkubuje i uruchamia projekty protokołów kryptowalutowych w ramach początkowej dystrybucji tokenów dla inwestorów tokenów $STT. Wykorzystujemy nasz Wszechświata do tworzenia zaangażowania, jednocześnie pomagając graczom w kształtowaniu tożsamości wokół naszego projektu i projektów, w które inwestują za pośrednictwem naszej platformy, oraz tworzymy unikalne środowiska marketingowe pełne kreatywnych treści, których jeszcze nie widziano w przestrzeni! Naszym celem jest nie tylko dystrybucja tokenów partnerów na drodze zbiórek funduszy na naszej platformie, które znacznie zwiększają ich szanse pozyskiwania bogactwa pokoleniowego, ale także generowanie nowych użytkowników końcowych dla produktów/usług projektu partnerskiego!

Czym jest Crypto.com?

Crypto.com zostało założone w 2016 roku i jest wysoce bezpieczną, regulowaną platformą krypto, specjalizującą się w zapewnianiu swoim użytkownikom łatwych sposobów wydawania, kupowania, sprzedawania i handlu kryptowalutami. Użytkownicy mają do wyboru różne produkty w ekosystemie Crypto.com, w tym giełdę, portfel, kartę kredytową, strony cenowe, rynek NFT i inne, korzystając z web3 lub ich aplikacji mobilnej. Crypto.com współpracuje z instytucjami regulacyjnymi na całym świecie, aby zaoferować swoim użytkownikom wygodny sposób wyszukiwania i handlu najcenniejszymi aktywami kryptowalutowymi!

Tworząc strategiczne partnerstwo z Crypto.com, staramy się wzbudzić większe zainteresowanie nowych inwestorów, jednocześnie utrzymując przyczółek nie tylko w ekosystemie Terra, ale także poza nim!

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.

Redakcja Terrainfo.pl