Krótki przegląd wiadomości ze StarTerry.

20 września 2021
Został uruchomiony Single Asset Staking (SAS) czyli możliwość Stakowania tokenów $STT. Jest to jeden ze sposobów by uczestniczyć w IDO projektów debiutujących na platformie. Obecnie w każdej z frakcji znajduje się po około 3,5 mln dolarów w tokenach $STT, a nagrody dla SAS wahają się pomiędzy 18–22% APR.

Co więcej, osoby które otrzymały alokacje na Airdrop $STT, po dodaniu dowolnej ilości tokenów do SAS są w stanie odebrać kolejną porcję swoich airdropowanych tokenów z Misji 03.

Więcej szczegółów tutaj:
https://link.medium.com/1BIBK2ZOHjb

20 września 2021
Ogłoszone zostało Post-TGE IDO protokołu Orion Money na StarTerze.

TGE (Token Generation Event) ma miejsce w dniu dzisiejszym tj. 30 września. Tego dnia token $ORION zostanie zlistowany na giełdach, a cena wstępnie ustalona przez rynek (ang. price discovery). Post-TGE IDO oznacza, że użytkownicy StarTerry będą mogli nabyć tokeny Oriona po cenie znacznie niższej niż aktualna cena rynkowa. Obecnie nie znamy daty IDO. Dokładne informacje o cenie tokenu oraz inne szczegółowe dane będą dostępne niebawem pod tym linkiem:
https://app.starterra.io/project/orion

22 września 2021
W Nowym Jorku miało miejsce wydarzenie TeFi Alpha tj. spotkanie twórców, deweloperów oraz członków Terry.

Obecny był również DoKwon, twórca ekosystemu Terra. Na wydarzeniu swoje wystąpienie miał Wojciech Gruszka, CEO StarTerry, który prezentował fundamentalne założenia swojego launchpada. Jego wystąpienie w języku angielskim możecie zobaczyć pod tym linkiem(1:34:32): https://youtu.be/_HzhZ6PLkAs?t=5672

26 września 2021
Zaprezentowana została szczegółowa historia Frakcji Interstellars, której to przywódcą jest twitterowy influencer oraz Lunatyk @CryptoWizardd https://twitter.com/CryptoWizardd

Szczegóły dotyczące historii frakcji Interstellars znajdziecie tutaj: https://link.medium.com/Jco0zClkRjb

28 września 2021
Na stronie StarTerry pojawiły się również wstępne informacje dotyczące airdropu tokenów $LOOP. Jak informowaliśmy wcześniej, snapshot dla stakerów $STT został już wykonany, pozostaje więc czekać na tokeny.

Artykuł omawiający to zagadnienie znajdziecie pod tym linkiem: https://link.medium.com/5DqgBOyUWjb

28 września 2021
StarTerra podała szczegóły dotyczące naliczania StarTerra Energy (STE) oraz wstępnej rejestracji do IDO.

Podsumowując najważniejsze informacje:
-1 token $STT w stakingu odpowiada 1 jednostce STE
-1 token STT-UST LP w stakingu odpowiada 1.25 STE (jako rekompensata dla dostarczycieli płynności za ryzyko ponoszenia nietrwałej straty).
-StarTerra Energy uzyskana z obydwóch metod może się sumować
-StarTerra będzie miała swoje własne Post-TGE IDO i będzie to pierwsze IDO na ich platformie

Już teraz można dokonać wstępnej rejestracji na IDO poprzez:
-zaakceptowanie zasad i warunków https://app.starterra.io/terms-and-conditions
-wykonanie KYC https://app.starterra.io/kyc/
(przypominam że warunkiem uczestnictwa do IDO jest również przynależność do jednego z Tierów).

Na głównej stronie StarTerry znajdziecie również informacje na temat nadchodzących IDO oraz szczegółowe dane dotyczące każdego z nich.

30 wrzesień 2021
W dniu dzisiejszym ma miejsce migracja Smart Kontraktów StarTerry z Columbus-4 na Columbus-5. Przez ten czas, strona główna działa w trybie konserwacji. Nie jest zalecane wykonywanie żadnych transakcji w tym czasie.

Po przeniesieniu na nową wersję, zarówno StarTerra jak i cały ekosystem Terry ruszy pełną parą zdobywając kolejne szczyty!

Opracowanie: CryptoShinobi27