Na profilu TerraFloki na medium pojawiają się szczegóły dotyczące Flokiverse. Poniżej tłumaczenie artykułu.

Flokiverse jest pierwszym ekonomicznym i strategicznym metaverse opartym na modelu NFT-as-a-Subscription. Mieszkańcy Flokiverse to Flokies – niegdyś zaawansowany gatunek międzygalaktyczny, któremu odebrano nowoczesną technologię. Twoim ostatecznym celem jest uratowanie całej cywilizacji Flokiów i wyprowadzenie jej z mrocznych wieków.

Ich historia

Cywilizacja Floki była w czołówce rozwoju technologicznego. Jednak “Wielkie Wymieranie” cofnęło ich do epoki średniowiecza. Tylko najsilniejsi i najmądrzejsi przetrwali “Wielkie Wymieranie” – to właśnie oni nazywani są Pokoleniem Genesis. Flokies z Pokolenia Genesis działają jako cisi nieśmiertelni, obserwując, jak Flokiverse ewoluuje i (miejmy nadzieję) powraca do czasów świetności sprzed “Wielkiego Wymierania”. Flokies z Kolekcji Genesis są budowniczymi Nowego Świata.

W kolejnych pokoleniach pojawią się nowi, wyjątkowi Flokiesi – dzieci i wnuki Generacji Genesis, którzy wesprą ich swoimi unikalnymi zdolnościami i wspaniałymi wynalazkami, które wniosą do rozgrywki.

Ich misja

Każda postać jest w stanie wykonać specyficzne dla swojej klasy misje eksploracyjne (zarówno solo, jak i gracz kontra gracz) oraz misje planetarne (jeśli ich pan posiada lub wynajmuje planety lub miejsca na nich). Misje te zapewniają zyski ekonomiczne w postaci zasobów naturalnych (ekonomia w grze jest w pełni zdecentralizowana i wszystkie zasoby mają swoją reprezentację on-chain) lub $TFLOKI Governance Token. Istnieją również misje, które są zbyt trudne dla pojedynczego Flokiego, aby mógł je wykonać w pojedynkę, dlatego też przydadzą się tutaj Drużyny. Pamiętaj, siła wielu zatriumfuje nad siłą jednego!

Ich Mistrzowie

Nie można po prostu kupić Floki, aby stać się jego mistrzem. W chwili obecnej jedynym sposobem na zdobycie Floki NFT jest uzyskanie biletu ($TFTIC), który może być farmowany przy użyciu tokenów $TFLOKI. W chwili pisania tego artykułu pozostało jeszcze ponad 400 biletów do zdobycia.

Link do oryginalnego artykułu: https://medium.com/@terrafloki/citizens-of-the-flokiverse-cb09f33e83ee

Więcej informacji o TerraFloki znajdziesz w naszym wcześniejszym artykule: Terra Floki. O co tyle zamieszania?

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl