W związku ze zbliżającym się IDO Brokkr, zespół udostępnia informacje na temat tokenomii $BRO.

Token $BRO

Max Supply: 1.000.000.000

Czas emisji tokenów $BRO: 60 miesięcy

W przeciwieństwie do wielu protokołów POL, Brokkr posiada ustaloną maksymalną ilość tokenów, jaka może zostać kiedykolwiek wyemitowana. To, wraz z kapitałem własnym Brokkr (POC), sprawia, że protokół jest długoterminowo zrównoważony.

Do czasu zakończenia emisji $BRO, protokół będzie samowystarczalny (poprzez POL i POC) i całkowicie zdecentralizowany.

Rewards Pool

  1. Nagrody za staking

Nagrody za staking są wypłacane z puli nagród, ale mogą być dodatkowo zwiększone o zyski wygenerowane przez protokół z inwestycji własnych

  1. $UST Bonding (POC)

Celem jest zwiększenie kapitału posiadanego przez protokół, który jest inwestowany w portfele oraz w celu zwiększania Floor Price.

  1. BRO/UST Bonding (POL)

Celem jest zwiększenie płynności będącej własnością protokołu, utrzymanie niskiego slippage dla traderów poprzez utrzymywanie określonej głębokości puli, oraz przechwytywanie większych opłat za swapowanie.

Zespół i doradcy

  • Główny zespół Brokkr jest zaangażowany w projekt długoterminowo, dlaczego tokeny mają roczny cliff oraz 3-letni vesting. To motywuje zespół do myślenia perspektywicznego i koncentrowania się na przyszłości.

Inwestorzy Seed i Public

  • Inwestorzy Brokkr są zaangażowani w rozwój protokołu i wierzą w wizję uproszczenia DeFi. W rezultacie, ostatnie tokeny będą dostępne po 23 i 26 miesiącu.

Rezerwa operacyjna

  • Rezerwa operacyjna służy do pokrycia kosztów i będzie dostępna dla wszystkich zespołów, które przyczynią się do rozwoju Brokkr.
  • Struktura organizacyjna Brokkr ostatecznie przekształci się z zespołu Core w DAO (około 6-12 miesięcy po IDO), a ta pula umożliwia dalszy rozwój.

IDO

  • Tokeny z IDO będą dostępne zaraz po zakończeniu TGE.

Ważna uwaga: Dokładny procent tokenów przeznaczonych na IDO może ulec zmianie ze względu na warunki rynkowe i światowe.

Community Pool

  • Community Pool będzie wykorzystywany do różnych działań marketingowych i bootstrappingowych (Community bonding, Airdropy, itp.).
  • Podobnie jak w przypadku puli operacyjnej, będzie ona kontrolowana przez zespół Core, ale po transformacji DAO kontrolę nad nią przejmie Governance.

Źródło: link

Więcej o Brokkr możesz przeczytać w naszym poprzednim artykule.

Może Cię zainteresować:

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.plhttps://twitter.com/terrainfopl

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram https://t.me/terrainfopl

Discord https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl