Jak działają bezstratne loterie?

Na Pylon Protocol powstaną dwa poole – $UST pool oraz $MINE pool. Łącznie Pylon rozdystrybuuje 100 Galaktycznych Punków poprzez system loterii ważonej czasem. Obie te pule są bezstratne i w każdej chwili możesz wycofać swoje depozyty $UST lub odblokować swoje $MINE.

Tickety są rozdawane co sekundę po „Ticket Counting Date”. W czasie losowania (co 5 dni), wybierzemy losowo jednego zwycięzcę spośród wszystkich rozdanych ticketów. Po wyłonieniu zwycięzcy, loteria zostanie zresetowana, a deponenci rozpoczną ponowne gromadzenie ticketów. Jeśli chcesz kontynuować udział w kolejnych loteriach, możesz pozostawić swój depozyt $UST w niezmienionej formie.

$UST Pool:

  • Pula $UST będzie działać przez 350 dni, a jedno losowanie będzie się odbywać co 5 dni. W sumie 70 Galactic Punks zostanie rozdanych deponentom.
  • Za każde postawione 10$ UST, otrzymasz (1) ticket (10$UST = 1 ticket / 20$UST = 2 tickety)
  • Co 5 dni, zwycięzca jest losowo wybierany spośród wszystkich rozdanych ticketów.
  • Użytkownicy mogą wycofać zdeponowane $UST w dowolnym momencie, a dystrybucja ticketów rozpocznie się od razu uwzględniając nową kwotę depozytu.

80% wszystkich zysków wygenerowanych z tej puli trafi do Skarbu Galaktycznych Punków, a 20% zostanie przeznaczone na wykup $MINE.

$MINE Pool:

  • Pula $MINE będzie działać przez 150 dni, a jedno losowanie będzie się odbywać co 5 dni. W sumie, 30 Galaktycznych Punków zostanie rozdanych deponentom.
  • Za każde postawione 100 $MINE, otrzymasz (1) ticket (150 $MINE= 1 ticket / 200 $MINE= 2 tickety)
  • Co 5 dni, zwycięzca jest losowo wybierany spośród wszystkich rozdanych ticketów.
  • Użytkownicy mogą wycofać $MINE z depozytu w dowolnym momencie, a dystrybucja ticketów rozpocznie się od razu uwzględniając nową kwotę depozytu.

Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z Galactic Punks w celu przetestowania loterii NFT. Jeśli ten eksperyment się powiedzie, będziemy chcieli pomóc innym niesamowitym projektom NFT w promocji lub uruchomieniu ich na Pylon Protocol. Powodzenia!

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.

Redakcja Terrainfo.pl