Podczas gdy jesteśmy w środku bitwy, my mamy dla was zastrzyk mocy, życia i zachęty. Śledźcie uważnie wszystkie transmisje, ponieważ mamy w zanadrzu jeszcze więcej takich informacji, jak ta dzisiejsza. StarTerra jest częścią tego ogromnego wszechświata, a w naszym własnym układzie słonecznym znaleźliśmy port stacji kosmicznej do wymiany waszych klejnotów jako galaktycznych dóbr publicznych. Ceniony będzie przede wszystkim rzadki i wspaniały klejnot, który da każdemu prawo głosu jako członek zgromadzenia w tym porcie, dając niepowtarzalną okazję.

Częścią obietnicy StarTerra jest ciągłe utrzymywanie Was w napięciu, podekscytowanych kolejnymi wydarzeniami na naszej platformie, a dziś dotrzymujemy tej obietnicy ogłaszając, że STT/UST LP mogą uczestniczyć w lockdropie Astroport!

Czym jest Astroport?

Astroport to opracowana we współpracy przez TerraForm Labs, Delphi Labs i IDEO CoLab Ventures, pierwsza zdecentralizowana giełda w ekosystemie Terra, wykorzystująca nowatorski system, który pozwala na różne rodzaje puli w jednym zautomatyzowanym Market Makerze! Istnieją 2 różne rodzaje puli na Astroport; Constant Product Pools podobne do Uniswap i Balancer, które są standardem w branży; Stableswap Invariant Pools, pula podobna do Curve dla par, które mają kurs wymiany 1:1, takich jak stablecoiny lub para bLuna-Luna.

Filozofia projektu Astroport jest prosta: umożliwić zdecentralizowaną, nie-kustodialną płynność i odkrywanie cen dla dowolnych aktywów. Aby to osiągnąć, Astroport stawia na pierwszym miejscu elastyczność, łącząc różne wyspecjalizowane typy puli i płynnie balansując pomiędzy nimi. - Astroport

Jak nabyć $ASTRO używając $STT?

Jako część 3 fazowego planu wydania Astroport, w fazie 1 zespół Astroport zamierza zainicjować ASTROdrop lub „lockdrop”, co zasadniczo oznacza przeniesienie tokenów LP Terraswap na Astroport, a konkretnie na smartkontrakty ASTROdrop, które z kolei przeniosą twoją płynność na Astroport. Podczas deponowania swoich tokenów LP, każdy użytkownik zobowiąże się również do minimalnego okresu czasu, w którym zamierza pozostać zdeponowany w Astroport po jego uruchomieniu.

W zamian za zablokowanie swoich tokenów na okres od 2 do 52 tygodni otrzymasz drop tokenów $ASTRO, stąd nazwa „lockdrop”. W tym czasie, gdy Twoje tokeny są zablokowane, deponenci LP nie będą mogli zdobywać nagród $STT ani wykorzystywać tokenów do udziału w IDO. Po wygaśnięciu okresu Lockdrop, wznowisz zarabianie nagród w $STT w ramach Fazy 2, a Twoje tokeny będą mogły uczestniczyć w IDO.

Ilość tokenów, które otrzymasz, będzie zależała od kilku zmiennych, które obejmują:

  • Długość wybranego przez użytkownika okresu próbnego
  • Ilość $ASTRO, która ma zostać przekazana wszystkim użytkownikom migrującym z tej konkretnej puli Terraswap do równoważnej puli Astroportu (zostanie ogłoszona przed rozpoczęciem fazy 1)
  • Oraz procentowy udział tego konkretnego użytkownika we wszystkich płynnościach migrujących z tej konkretnej puli Terraswap do równoważnej puli Astroport (który będzie równy procentowemu udziałowi tego konkretnego użytkownika we wszystkich tokenach LP zdeponowanych w smartkontrakcie ASTROdrop z tej puli w trakcie Fazy 1)

Podczas tej 7-dniowej fazy, przez pierwsze 5 dni będziesz mógł swobodnie wycofać się i zakończyć swój udział, kiedy tylko zechcesz, jednak w dniu 6. dodatek do wypłaty zostanie zmniejszony do 50% z dalszym stopniowym spadkiem do 0% w ciągu dnia 7.

W dniach 6-7 nie będzie można już zakończyć udziału, a jedynie wycofać się i zmniejszyć udział.

Należy pamiętać, że migrując do Astroportu zachowasz wszystkie swoje aktywa i wpływy z ich bazowych pozycji poolowych. Tak więc migrując, nie będziesz otrzymywał nic poza korzyściami. Korzyści te obejmują drop $ASTRO, który może być wykorzystany w fazie 2 do nabycia jeszcze większej ilości tokenów, oprócz podwójnych nagród w $ASTRO + $STT, gdy ta faza zostanie zainicjowana.

Po zakończeniu migracji, LP będą jak każde inne, z wyjątkiem blokady „okresu próbnego”, jednak po zakończeniu tej blokady możesz swobodnie przenosić swoje aktywa bez żadnych dalszych problemów.

Więcej o Astroport

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o fazach ich uruchomienia lub o samym Astroporcie, odwiedź poniższe linki:

Medium: https://astroport.medium.com/

Litepaper: https://astroport.medium.com/astroport-litepaper-1fab783b77b5

Szczegóły dropu: https://astroport.medium.com/hello-astro-announcing-the-astroport-governance-token-drops-a07a1bf3ed94

Twitter: https://twitter.com/astroport_fi

Telegram: https://t.co/unUd345vL3?amp=1

W StarTerra chcemy, aby wszyscy byli zaangażowani nie tylko poprzez IDO, ale także poprzez inne sposoby wspierania rozwijających się projektów, takich jak ten „lockdrop” $ASTRO.

Aby upewnić się, że nie przegapisz żadnego z naszych innych ekscytujących wydarzeń, partnerstw oraz nowych i interesujących sposobów uruchamiania projektów, upewnij się, że jesteś zaangażowany w naszych mediach społecznościowych i oczekuj dalszych ogłoszeń!

To the Starships of the Astroports and Beyond!

źródło: link

Jeżeli nie czytałeś naszych poprzednich artykułów na temat Astroport, to możesz to nadrobić teraz.

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl