Dzisiaj Rada StarTerra zaproponowała przeniesienie naszych tokenów LP z TerraSwap do Astroportu. Głosowanie odbędzie się na naszej platformie.

Co jest takiego wyjątkowego w Astroport?

Astroport, opracowany przez Terraform Labs, zespół deweloperów Terra Blockchain, we współpracy z Delphi Digital i IDEO CoLab Ventures, będzie pierwszą zdecentralizowaną giełdą (DEX) w ekosystemie Terra! Po uruchomieniu Astroportu, jego funkcjonalność i interoperacyjność w ramach Ekosystemu Terra przewyższy to, co oferuje obecnie TerraSwap. Choć TerraSwap odegrał istotną rolę w kształtowaniu historii Ekosystemu Terra, musimy patrzeć w przyszłość, a innowacyjność, jaką wnosi Astroport jest niezaprzeczalna!

Dlatego też 10 najlepszych projektów w z ekosystemu Terra, wraz z większością projektów, które zostaną uruchomione w ekosystemie, migruje swoją płynność do Astroportu! Poprzez migrację wszystkich naszych tokenów do StarTerra, wraz z resztą ekosystemu Terra, skierujemy nasze statki kosmiczne ku przyszłości, pozostawiając przeszłość w naszych dopalaczach!

W jaki sposób migracja tokenów przynosi korzyści Tobie, dostawcy płynności $STT?

Wyeliminujmy z drogi najważniejszy aspekt…

Tak, nadal będziesz mógł uczestniczyć w IDO!

Nasi niesamowity zespół deweloperów dokonał prawie niemożliwego i wymyślił sposób, aby wasze tokeny liczyły się do STE, choć będą musiały nastąpić pewne zmiany, które wyjaśnimy przed następnym IDO.

Dostawcy LP, którzy dokonają migracji, otrzymają nagrody w postaci $ASTRO, poprzez program Lockdrop firmy Astroport, ale będą również nadal zarabiać od StarTerra w postaci $STT.

StarTerra posiada 4. największą dostępną pulę z 3.500.000 $ASTRO tokenów, które są do rozdania. Jedynymi pulami wyprzedzającymi StarTerrę są pary UST z $LUNA, bLUNA, Anchor i Mirror! Stakując tokeny $STT LP otrzymasz więcej niż jakikolwiek inny projekt, który nie został opracowany przez zespoł z TerraForm Labs.

W Astroport, na im dłużej zablokujesz środki, tym wyższy jest mnożnik na twoich tokenach $ASTRO. Otrzymasz cztery razy (4x) więcej tokenów tygodniowo, jeśli zablokujesz swoje tokeny na pełne 52 tygodnie, a nie na minimalny okres 2 tygodni.

Dodatkowo, StarTerra zwiększa pulę nagród dla długoterminowych lockdropperów! Jeśli Ty, dostawca LP, zdecydujesz się zablokować swoje tokeny na okres od 26 tygodni do 51 tygodni, otrzymasz dodatkowe 10% do całkowitej ilości energii StarTerra Energy(STE) wykorzystanej na IDO i wydarzenia fundraisingowe w tym okresie. Jeśli zablokujesz swoje tokeny na maksymalny okres 52 tygodni, otrzymasz dodatkowe 25% STE do wykorzystania na IDO i inne akcje fundraisingowe!

STE jest wynikiem formuły, której używamy do obliczania Twoich szans na wygraną w części loteryjnej. Im więcej masz STE, tym większe masz szanse na wygraną!

Obecnie podstawowa formuła dla STE brzmi: 1 token STT-UST LP daje 1,25 STE.

Zatem na przykład formuła dla długoterminowego (52-tygodniowego) lockdroppera wyglądałaby następująco:

STE = (STT-UST LP x 1,25) x 1,25.

Należy pamiętać, że formuła podstawowa podlega zmianom zatwierdzonym przez Zarząd STT, natomiast premia za długoterminowy lockdrop jest gwarantowana przez cały okres trwania lockdropu.

Propozycja governance

Z powyższych powodów, dzisiaj Rada StarTerra zaproponuje w naszej niedawno uruchomionej funkcji zarządzania, aby zmigrować WSZYSTKIE płynności należące do naszego protokołu do Astroportu, i TYLKO nagradzać migrantów z Astroportu zyskami w $STT!

Jeśli to głosowanie przejdzie na „tak”, każdy kto zapewni płynność w starych pulach na TerraSwap, NIE BĘDZIE JUŻ otrzymywał zysków w $STT. Powtórzymy, że wszystkie nagrody zostaną przeniesione do $STT Providers na Astroport, a 0% nagród przejdzie na TerraSwap.

Nasza misja Astroport

My w StarTerra uważamy, że posiadanie większości naszej płynności w jednym miejscu jest dla lepszej, długoterminowej kondycji naszego tokena, dlatego proponujemy takie rozwiązanie. Rozwiązanie to, jeżeli zostanie przegłosowane, wejdzie w życie po uruchomieniu Astroport DEX. Wydarzenie to jest zaplanowane na najbliższe tygodnie!

Migracja Astroport Lockdrop kończy się w tę niedzielę (7.00 AM UTC), więc upewnij się, że migrujesz swoje tokeny ASAP!

Aby dowiedzieć się więcej o Astroport, dlaczego zrewolucjonizuje on ekosystem Terra i projekty takie jak StarTerra, sprawdź nasz poprzedni artykuł, który dogłębnie to opisuje: https://medium.com/@StarTerra/astroport-x-stt-lockdrop-b5d1140bb742

Możesz też odwiedzić następujące strony internetowe Astroportu:

Website: https://astroport.fi/

Medium: https://astroport.medium.com/

Litepaper: https://astroport.medium.com/astroport-litepaper-1fab783b77b5

Szczegóły dropów: https://astroport.medium.com/hello-astro-announcing-the-astroport-governance-token-drops-a07a1bf3ed94

Twitter: https://twitter.com/astroport_fi

Telegram: https://t.co/unUd345vL3?amp=1

Źródło: link

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi poprzednimi artykułami na temat Astroport.

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas oraz StarTerra na Twitterze.

TerraInfo.plhttps://twitter.com/terrainfopl

StarTerra https://twitter.com/StarTerra_io

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram https://t.me/terrainfopl

Discord https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl