Wraz z zakończeniem rejestracji IDO Angel Protocol wraz z tokenem $HALO, mamy przyjemność w końcu ogłosić wyniki, a tym samym sposób, w jaki będziemy dystrybuować alokacje. Dla przypomnienia, Siła Społeczna w formie charytatywnej pomocy dla większego celu poprzez Angel Protocol została użyta jako jeden z naszych wskaźników w celu określenia, kto wygra 15% z puli nagród w tej IDO.

Zgodnie z zasadami grywalizacji w StarTerra, w każdym IDO organizujemy wewnętrzną rywalizację pomiędzy frakcjami, aby nagrodzić naszych najbardziej aktywnych i lojalnych uczestników. Robimy to dzieląc zbiór IDO na różne frakcje i pracując nad systemem punktowym poprzez zestaw kategorii odnoszących się do zaangażowania każdej frakcji. Po przyznaniu wszystkich punktów, są one zliczane i w zależności od pozycji każdej z frakcji, każda z nich otrzymuje inną kwotę z puli przeznaczonej na grę.

Tak więc, teraz wiemy już jak wyniki wpłyną na Ciebie jako gracza, czas dowiedzieć się kto wygrał najwięcej!

Suma STE na frakcję

Całkowite zaangażowanie STE dla tego IDO wyniosło ponad 9,000,000! To niesamowita suma dla niesamowitej sprawy.

 • 3 miejsce: Degens z 2,821,756 STE zdobywają 1 punkt
 • 2 miejsce: Lunatics z 2,988,134 STE zdobywają 2 punkty.
 • 1 miejsce: Interstellars przeszli samych siebie z oszałamiającym wynikiem 3,474,391 STE, zdobywając 3 punkty.

Interstellars gromadzą ~500,000 więcej STE niż Lunatycy i Degens.

Depozyt przedpłacony ogółem

Przechodząc do depozytów przedpłaconych

 • 3 miejsce: Degens z 1,069,115 $UST zdobywają 1 punkt
 • 2 miejsce: Lunatics z 1,207,254 $UST zdobywają 2 punkty
 • 1 miejsce: Interstellars z 1,239,222 $UST zdobywają 3 punkty

Wszyscy uczestnicy

Przejdźmy do klasyfikacji wszystkich uczestników, pamiętaj, że rekruci nie kwalifikują się do tej kategorii.

 • 3 miejsce: Degens z 379 uczestnikami, zdobywają 1 punkt
 • 2 miejsce: Interstellars z 431 uczestnikami, zdobywają sobie 2 punkty
 • 1 miejsce: Lunatics, z łączną liczbą 454 uczestników zdobywają 3 punkty

Wielkie brawa dla Lunatics, którzy zapewnili aż 454 uczestników w tym niebiańskim IDO!

Udział w WhaleCraft

Jak wiecie, 100 najlepszych portfeli na StarTerra jest sklasyfikowanych jako WhaleCraft, a więc ilu z tych elitarnych uczestników przyczyniło się do wyniku każdej z frakcji?

 • 3 miejsce: Lunatics dostarczający 27 portfeli Whale do IDO, zdobywają 1 punkt
 • 2 miejsce: Degens z 31 portfeli zdobywają 2 punkty
 • 1 miejsce: Interstellars z 42 członkami, przyznają sobie 3 punkty.

Najwyraźniej Interstellar WhaleCraft był w ogniu tego IDO, dając ponad 10 lojalnych współpracowników więcej niż kolejna frakcja.

Podarowane $UST

Jak wspomniano wcześniej, mamy wyjątkową kategorię w tym IDO, Jest nią depozyt wpłacony na cel charytatywny . Istniały 3 portfele dostarczone przez Angel Protocol do reprezentowania każdej frakcji, a każdy członek frakcji mógł przekazać darowiznę na odpowiedni adres portfela, aby nie tylko pomóc swojej frakcji, ale także zacząć pomagać charytatywnie z Angel Protocol. Tak więc, oto wyniki.

 • 3 miejsce: Interstellars zdobywają 1 punkt
 • 2 miejsce: Degens zdobywają 2 punkty
 • 1 miejsce: Lunatycy zdobywają 3 punkty

Ponownie, ta kategoria nie znajdzie się w każdym StarTerra IDO, jest ona ekskluzywna dla Angel Protocol.

Ogólny wynik

Przy imponującym zaangażowaniu każdej z frakcji, z przykrością musimy ogłosić, że jak zawsze zwycięzca może być tylko jeden.

 • Degens z łączną liczbą 6 punktów, zajmują 3 miejsce
 • Lunatics z 11 punktami są na 2 miejscu
 • I wreszcie Interstellars z 12 punktami, zajmują 1 miejsce.

Co się z tym wiąże?

Jak już wspomnieliśmy, StarTerra działa z myślą o P2E. Jednym z aktywnych systemów, które mamy, jest pula gamifikowana, o którą rywalizują frakcje. Dla wyjaśnienia, ta pula to 15% całej puli alokacji, a o tym, kto dostanie najwięcej, decydują właśnie te wyniki. Z tego co zostało powiedziane:

Degens będą mieli 20%.

Lunatics zarobili 30%

Interstellars mają dla siebie 50%!

Jak więc widać, wykorzystujemy te aspekty gry, aby poprawić Twoje doświadczenie z naszą platformą, zapewniając bardziej satysfakcjonujące wyniki, nagradzając najbardziej lojalną bazę uczestniów. Upewnij się, że dołączysz do nadchodzącego IDO, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, aby wziąć większy kawałek tortu do domu i zwiększyć swoje zyski!

Widać również, że nasza unikalna metryka odwróciła losy zwycięzcy w tym przypadku, więc pamiętaj, aby skorzystać z każdej funkcji, którą wam dajemy, aby zdobyć jak najwięcej nagród na naszej platformie.

Vesting

Uwaga dotycząca nabywania uprawnień do tokenów $HALO. Jak stwierdzono na naszej stronie IDO, będzie 3-miesięczny klif. Oznacza to, że tokeny zostaną wydane 3 miesiące po notowaniu $HALO, a następnie, w ciągu 9 miesięcy tokeny będą uwalniane liniowo zgodnie z dziennym harmonogramem.

Play2Earn

Poza otrzymaniem alokacji, P2E zostanie wypłacone za to IDO w okolicach następnego IDO, które odbędzie się już niedługo, więc bądźcie czujni na nasze ogłoszenia w mediach społecznościowych i na Telegramie!

Play2Earn dla Kujira został rozdany i można go znaleźć tutaj: https://app.starterra.io/play2earn

Końcowe gratulacje dla wszystkich, którym udało się zdobyć przydział, a jeśli nie, nasze następne IDO z SolChicks jest tuż za rogiem, w tym tygodniu, więc nie martw się, będziesz miał szansę udowodnić, że twoja frakcja jest najlepsza już wkrótce!

To the Heavens of Angel Protocol and the Deep Cosmos of Luna,

StarTerra

źródło: link

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl