Dzięki zainteresowaniu $HALO zebrano około 4,4 miliona dolarów na ciągły rozwój Angel Protocol i niewiarygodne 1,16 miliona dolarów na cele charytatywne z mniej niż 50% przydzielonej podaży tokenów. Pozostała część zostanie wykorzystana m.in. na płynność, a także naszą wcześniej ogłoszoną pulę Pylon. Pula ta będzie uzupełniać finansowanie rozwoju, ale przede wszystkim służyć jako zbiórka pieniędzy na cele charytatywne dla AP Endowment.

Tak więc, główny zespół ma już zapewnione finansowanie na najbliższe dwa lata. To pozwala nam zwiększyć zespół deweloperów, Ambasadorów Angel, działań partnerskich, oraz nadal tworzyć innowacyjne rozwiązania finansowe dla tak wielu organizacji charytatywnych, jak to możliwe. Wszyscy posiadacze $HALO przyczynili się do tego, że przyszłość Angel jest tak dobra. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że jesteście częścią tego zespołu!

Stakowanie $HALO

Zdobyte $HALO – poprzez kupno na rynku lub w przyszłości z vestingu lub jako darowizna dla Angel Charities – jest natychmiast dostępne do użytku.

Możesz teraz handlować i stakować token $HALO w naszej webapp.

Tak więc, jeśli jesteś zainteresowany udziałem w zarządzaniu Angel Protocol, stakujesz $HALO, uzyskując zysk, który obecnie wynosi około 8% APR. Oprócz głosowania on-chain (ankiety), mamy również Governance Forum do dyskusji nad propozycjami dotyczącymi zarządzania, takimi jak sposób alokacji funduszy pomocowych z AP Endowment dla ofiar tajfunu Rai.

Gorąco zachęcamy do korzystania z Forum Zarządzania w celu przedyskutowania możliwych propozycji przed zablokowaniem 5 000 $HALO w jakiejkolwiek ankiecie! Staking Governance pozwala nie tylko na głosowanie, ale także na zarabianie 5% zysku generowanego przez wszystkie fundusze pomocowe Angel Protocol.

TL; DR: $HALO, które kupiłeś, zebrało fundusze na darowiznę charytatywną, którą pomagasz kontrolować, będąc nagradzanym za udział. Wygraj i pomóż wygrać.

Zaraz po zdarzeniu „HaloSwap” zauważyliśmy, że APR nie zostało poprawnie obliczone. Więc chociaż zapewniliśmy dokładność, zawiesiliśmy możliwość stakowania. Dlatego „Early Stakerzy”, którzy stakowali $HALO natychmiast po wydarzeniu „HaloSwap”, mieli blokadę $HALO na kilka dni.

Dziękujemy im za zaufanie i cierpliwość na tak wczesnym etapie, dzięki czemu nagrodziliśmy ich 10% stakowanej kwoty — w wysokości około 480% APR za ten okres! Osoby korzystające zobaczą tę kwotę automatycznie dodaną do ich stakowanych sum.

Dowiedz się więcej o tokenie $HALO

Niedawno zrobiliśmy całą serię postów wyjaśniających dlaczego warto posiadać token $HALO. Zachęcamy do zapoznania się.

Part 1 — Fundamental value

Part 2 — Two key attributes

Part 3 — The prospects for holders of $HALO and $LUNA

Part 4 — Governance: the key to it all

I wreszcie…

Why holding $HALO is a compelling financial opportunity. W tym wyjaśnienie krzywych wiązania i charytatywnego stakingu.

Źródło: link

Może Cię zainteresować:

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.plhttps://twitter.com/terrainfopl

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram https://t.me/terrainfopl

Discord https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl