Aktualizacja Dev Nebula wchodzi w 2022 rok.

Autorem tej aktualizacji jest Frank, Co-Founder & Technical Lead w Galactic Punks.

GalacticDAO – aktualizacja Dev Nebula

Przez ostatni miesiąc ciężko pracowaliśmy w GalacticDAO, aby zebrać zespół utalentowanych i pełnych pasji osób.

Naszym celem w Dev Nebula jest stworzenie, zbudowanie i utrzymanie Galactic Hub. Obejmuje to wszystko, od strony front-end, na galacticpunks.io, do kodu smartkontraktu, który zasila propozycje on-chain.

Oto aktualizacja tego, co robiliśmy przez ostatni miesiąc i czego możemy się spodziewać w 2022 roku:

Zespół

Zaczynaliśmy z zespołem składającym się z 1 osoby – tylko ja. Aby zbudować i skalować DAO, musieliśmy zaangażować dodatkowe talenty w każdej części rozwoju oprogramowania. Rozpoczęliśmy tę inicjatywę od wezwania do broni w naszej społeczności. Dzięki pasji i talentowi naszych posiadaczy GP, mamy teraz 3 dodatkowych członków w głównym zespole deweloperskim, odpowiedzialnych za UI/UX (Austin), frontend dev (Kirill) i backend dev.

Dla tych, którzy się zastanawiają – przekłada się to na spalanie około $4,500 UST tygodniowo.

Redesign strony internetowej

Jedną z naszych pierwszych inicjatyw jest odświeżenie istniejącej strony internetowej i nadanie jej stylu zgodnego z motywem przewodnim Galactic Punks. W naszym początkowym pędzie do stworzenia domu dla punków, nie rozwinęliśmy zbytnio UX/UI naszej strony. Dzięki Austinowi i wkładowi zespołu GDao, zaczęliśmy na nowo projektować i pracować nad naszą stroną.

W międzyczasie Kirill i ja pracowaliśmy nad kodem, aby to wszystko stało się rzeczywistością. W ciągu najbliższych tygodni będziemy kontynuować przebudowę istniejącej strony, aby dopasować ją do nowych wytycznych. Data premiery jest do ustalenia. 

Budowanie modułu propozycji On-Chain

Obiecaliśmy 100% propozycji on-chain. One już nadchodzą.

Smartkontrakty dla głosowania on-chain są gotowe. W skrócie:

  • Każdy NFT pociąga za sobą 1 głos
  • Każda propozycja będzie wymagała „kosztu” dla skarbca DAO, aby ją stworzyć. Ten konkretny koszt jest do ustalenia, ale działa jak naturalny filtr spamu
  • Każda propozycja może mieć dowolną liczbę różnych opcji – umożliwia to głosowanie wielokrotnego wyboru
  • Każda propozycja będzie miała datę końcową, po której propozycja zostanie „zamknięta”. Jeśli kworum zostanie osiągnięte przed upływem terminu zamknięcia, wówczas przegłosowana zostanie opcja, która uzyskała najwięcej głosów.

Aby zapewnić dobre wrażenia użytkownikom, budujemy backend (prawdopodobnie w Node.js + PostgreSQL), aby umożliwić łatwe odpytywanie, filtrowanie i sortowanie dla interfejsu głosowania Galactic Hub.

Skoro już o tym mowa, Austin zaprojektował wstępny zestaw makiet, które przedstawiają jak będzie wyglądał przepływ propozycji i monitor skarbca. Opinie są mile widziane i zachęcamy do ich zgłaszania.

Daj nam znać, co myślisz o tych projektach!

Do następnego razu.

To tyle jeśli chodzi o tę aktualizację. Rok 2022 ma wiele do zaoferowania. Jesteśmy podekscytowani, że możemy kontynuować budowę nowego domu GalacticDAO. Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz się z nami skontaktować, skontaktuj się z członkiem załogi przez discord.

źródło: link

Może Cię zainteresować:

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.plhttps://twitter.com/terrainfopl

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram https://t.me/terrainfopl

Discord https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl