Na oficjalnym kanale medium projektu Willisch Finance możemy znaleźć informacje i nadchodzącym airdropie!

Łącznie do rozdania jest 500 000 tokenów $WCOIN.

Airdrop został podzielony na dwa etapy:

  • wykonaj zadania na sweepwidget – https://sweepwidget.com/view/55250-b8wgotqi
  • dodaj płynność o wartości minimum 50$ (25$ w tokenie $WCOIN oraz 25$ w $UST). Płynność o wartości minimum 50$ powinna zostać utrzymana przez 30 dni. W trakcie tych 30 dni wykonamy 3 snapshoty, aby potwierdzić, że płynność jest utrzymana.

Etap 1

Pierwszy etap składa się z kilku prostych zadań, które musisz wypełnić na stronie: https://sweepwidget.com/view/55250-b8wgotqi. Wypełnij wszystkie zadania, oraz zaproś przynajmniej dwóch znajomych! Masz na to dwa tygodnie. Wydarzenie trwa od 15 kwietnia 12:00 UTC do 30 kwietnia 12:00 UTC. 

Do drugiego etapu zostaną zakwalifikowani użytkownicy, którzy wykonają wszystkie zadania. Nie zapomnij dołączyć swojego adresu Terra Wallet!


Etap 2

Drugi etap airdropa rozpocznie się w dniu TGE $WCOIN. W przeciągu pierwszych 24 godzin od premiery dodaj płynność LP o wartości minimum 50$ (25$ w tokenie $WCOIN oraz 25$ w $UST). Płynność o wartości minimum 50$ powinna zostać utrzymana przez 30 dni – sprawdzimy to losowo wykonanymi snapshotami.

Po zakończeniu drugiego etapu, zakwalifikowane adresy Terra Wallet otrzymają możliwość odbioru tokenów $WCOIN. Łączna pula zostanie podzielona równo pomiędzy wszystkich uczestników, którzy spełnili wszystkie wymagania.

Odbiór tokenów

Airdrop będzie do odebrania przez 90 dni. Po upływie tego czasu, nieodebrane tokeny zostaną spalone.

Data TGE – TBA

Źródło: link

Nie zapomnij śledzić projektu na:

Twitter

Medium

Telegram

Może Cię zainteresować:

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.plhttps://twitter.com/terrainfopl

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram https://t.me/terrainfopl

Discord https://discord.gg/UwXNuywQWszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu. Redakcja Terrainfo.pl