W ostatnich dniach otrzymujemy coraz więcej informacji z Valkyrie Protocol.

W naszym ostatnim artykule na temat $VKR poruszaliśmy temat launchu na Pylon Protocol. Jeżeli jeszcze nie czytałeś tego artykułu, to serdecznie polecam: Launch tokenu Valkyrie Protokol

W dniu dzisiejszym udostępniono informację, które zelektryzowała społeczność LUNAtyków. Chodzi nam oczywiście o pojęcie Valkyrie Token Supply oraz bardzo ciekawe pozycje, nazwane: Luna Staking Airdrop oraz Luna Staking Rewards.

Luna Staking Airdrop oraz Luna Staking Rewards

Zgodnie z zamieszczoną powyżej grafiką, wysokość airdropa to 5% całkowitej podaży, a więc 50 milionów.

Niestety, nie mamy informacji na temat planowanego snapshotu, oraz ewentualnych warunków przyznania tokenów. Nie jesteśmy więc w stanie obliczyć dokładnie jaka będzie wartość airdropu, ale bez dodatkowych warunków oraz przy dzisiejszej ilości stakowanych tokenów Luna, powinno to być ok. 0,15 tokenu $VKR na jedną stakowaną Lunę.

Ponadto, przez najbliższe dwa lata, co 200 000 bloków (czyli co około 2 tygodnie) stakerzy Luna będą dostawali nagrodę. Łącznie do rozdystrybuowania jest kolejne 5% całkowitej podaży.

Ostateczna dystrybucja tokenów:

  • Fundacja: 100 mln (10%) tokenów zostanie zarezerwowanych dla fundacji Valkyrie (jest to w zasadzie wolumin zablokowany).
  • Inwestorzy: 100 mln (10%) tokenów jest przydzielanych inwestorom Valkyrie, stosowany jest 2-letni liniowy harmonogram nabywania uprawnień
  • Zespół: 100 mln (10%) tokenów jest przydzielanych twórcom Valkyrie z 6-miesięcznym okresem blokady. Następnie stosuje się 4-letni liniowy harmonogram nabywania uprawnień
  • Airdrop dla stakerów LUNA: 50 mln (5%) tokenów jest zrzucanych na LUNA w momencie uruchomienia.
  • Nagrody dla stakerów LUNA: 50 milionów (5%) tokenów jest liniowo dystrybuowanych wśród graczy LUNA przez okres 2 lat. Tokeny będą dystrybuowane co 200 000 bloków (około dwóch tygodni). Snapshoty będą wykonywane co 200 000 bloków w celu określenia uprawnień do dystrybucji.
  • Nagrody za stakowanie Valkyrie LP: 300 mln (30%) tokenów jest liniowo dystrybuowanych do dostawców płynności pary VKR-UST przez okres 4 lat.
  • Nagrody za stakowanie Valkyrie SAS: 100 milionów (10%) tokenów jest liniowo dystrybuowanych do zainteresowanych w zarządzaniu przez okres 4 lat.
  • Fundusz społeczności: 200 mln (20%) tokenów zostanie zarezerwowanych dla Funduszu społeczności Valkyrie (jest to w zasadzie wolumen zablokowany).

Jak tylko otrzymamy informacje o dacie planowanego snapshota oraz airdropa, to oczywiście Wam poinformujemy.

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl