W dniu dzisiejszym pojawiła się możliwość odebrania airdropa ApolloDAO dla stakerów $LUNA.

Aby odebraić airdrop udaj się na stronę app.apollo.fam

Połącz się ze swoim portfelem.

Po połączeniu ze swoim portfelem przejdź do zakładki Rewards. Znajdziesz tam informacje o wielkości airdropa, jaki masz do odebrania.

Aby odebrać airdropl, naciśnij przycisk Claim.

Szczegóły airdropu Apollo:

Apollo DAO przekazało tokeny Apollo zarówno dla wczesnych wspierających jak i dla stakerów $LUNA. ApolloDAO celowo nie podawało dokładnych szczegółów, aby uniemożliwić ludziom wykorzystywanie systemu airdropów. W dniu dzisiejszym ogłoszono szczegóły.

Airdrop dla stakerów $LUNA:

Stakerzy $LUNA otrzymają dzisiaj airdrop o łącznej wartości 1,25 miliona tokenów Apollo. Aby uczynić to tak sprawiedliwym i równomiernie rozłożonym wśród posiadaczy $LUNA, jak to tylko możliwe, podjęto kilka decyzji:

  • Maksymalna ilość tokenów Apollo, jaką stakerzy $LUNA mogą otrzymać za początkowy airdrop wynosi 1k tokenów Apollo. Ma to na celu zapewnienie bardziej sprawiedliwej dystrybucji wśród posiadaczy $LUNA, co oznacza, że mniejsi posiadacze otrzymają większą część tokenów Apollo. Chcieliśmy również zapewnić, że nasi Wcześni Wspierający otrzymają największy airdrop, ze względu na ciężką pracę i poświęcenie, które włożyli.
  • Minimalna ilość stakowanych tokenów $LUNA, aby otrzymać airdrop Apollo wynosi 30. Staraliśmy się zapewnić sprawiedliwą dystrybucję dla wszystkich stakujących, jednak ze względu na wzrost cen $LUNA od czasu ogłoszenia zrzutki Apollo, użytkownicy z mniej niż 30 $LUNA otrzymaliby tokeny Apollo o mniejszej wartości, niż koszt ich odebrania.

AIrdrop Apollo dla wczesnych wspierających:

Oprócz nagradzania stakerów $LUNA, zapewniamy również airdrop Apollo dla naszych wczesnych wspierająych, których wskazówki, pomoc i kontakty były nieocenione. Apollo naprawdę nie byłoby w tym miejscu, w którym jesteśmy, gdyby nie nasza wczesna społeczność. Dla naszej wczesnej społeczności mamy trzy rangi airdropów w zależności od poziomu wkładu:

  • Ranga 1 (50 najlepszych wspierających): Otrzyma początkowy airdrop w wysokości: 1667 tokenów Apollo.
  • Ranga 2 (51 do 150 najlepszych wspierających):  Otrzyma początkowy airdrop w wysokości: 833 tokeny Apollo.
  • Ranga 3 (od 151 do 449 najlepszych wspierających): Otrzyma początkowy airdrop: 280 tokenów Apollo.

źródło: link

Polecam również nagranie Michała Lewicz, który doskonale wszystko tłumaczy.

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl